Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Posiedzenie Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Cegłowie

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniu 22 marca 2014 r. o godzinie 18.00 odbyło się posiedzenie Zarządu Gminnego Związku...

W dniu 22 marca 2014 r. o godzinie 18.00 odbyło się posiedzenie Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Cegłowie podsumowujące zebrania sprawozdawcze z terenu Gminy Cegłów.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Posiedzenie odbyło się w Domu Kultury w Kiczkach. W zebraniu uczestniczyli p. Krzysztof Komorowski – przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim, p. Teodora Wójcik Przewodnicząca Rady Gminy, p. Marcin Uchman Wojt Gminy oraz Prezesi i Naczelnicy wszystkich jednostek OSP z terenu gminy.

Otwarcia i powitania zebranych dokonał Prezes Zarządu Gminnego p. Zygmunt Kaska oraz przedstawił podsumowanie zebrań walnych wraz ze sprawozdaniem z działalności jednostek. Następnie zabrali głos zaproszeni goście.

Głównym tematem była organizacja gminnych zawodów sportowo- pożarniczych. Ponadto Wójt zraz z zaproszonymi gośćmi złożył podziękowania p. Wojciechowi Sikorskiemu, który od 1994 roku pełnił funkcję Prezesa OSP w Kiczkach oraz złożono gratulacje nowo wybranemu Prezesowi, którym został p. Arkadiusz Szydlik. Zebranie zakończyło się poczęstunkiem.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Trwają Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH 2017
 • Trwają Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH 2017

  Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH 2017 obchodzą w tym roku swój jubileusz. W dniach od 1 do 2 lipca 2017 r. odbywają się już po raz czterdziesty.
 • Zbliża się 40. edycja AGRO-TECH w Minikowie
 • Zbliża się 40. edycja AGRO-TECH w Minikowie

  Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH 2017 obchodzą w tym roku swój jubileusz. W dniach od 1 do 2 lipca 2017 r. odbędą się już po raz czterdziesty.
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...
 • Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki
 • Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki

  Rozpoczynamy odliczanie do najbardziej widowiskowego wydarzenia rolniczego w Polsce połączonego z cieszącym się ogromną popularnością Festiwalem Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im....
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl