| Autor: redakcja3

Posiedzenie Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Cegłowie

W dniu 22 marca 2014 r. o godzinie 18.00 odbyło się posiedzenie Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Cegłowie podsumowujące zebrania sprawozdawcze z terenu Gminy Cegłów.

Posiedzenie Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Cegłowie

Posiedzenie odbyło się w Domu Kultury w Kiczkach. W zebraniu uczestniczyli p. Krzysztof Komorowski – przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim, p. Teodora Wójcik Przewodnicząca Rady Gminy, p. Marcin Uchman Wojt Gminy oraz Prezesi i Naczelnicy wszystkich jednostek OSP z terenu gminy.

Otwarcia i powitania zebranych dokonał Prezes Zarządu Gminnego p. Zygmunt Kaska oraz przedstawił podsumowanie zebrań walnych wraz ze sprawozdaniem z działalności jednostek. Następnie zabrali głos zaproszeni goście.

Głównym tematem była organizacja gminnych zawodów sportowo- pożarniczych. Ponadto Wójt zraz z zaproszonymi gośćmi złożył podziękowania p. Wojciechowi Sikorskiemu, który od 1994 roku pełnił funkcję Prezesa OSP w Kiczkach oraz złożono gratulacje nowo wybranemu Prezesowi, którym został p. Arkadiusz Szydlik. Zebranie zakończyło się poczęstunkiem.

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!