| Autor: mikolaj

100 tys. przetrząsaczy Lotus sprzedanych przez Lely

Hodowca bydła Frank van der Schriek z Den Hout został nabywcą 100-tysięcznego przetrząsacz Lely Lotus wyprodukowanego przez firmę Lely w fabryce w Maassluis. Wydarzenie to uczcił Alexander van der Lely, który osobiście przekazał przetrząsacz nowemu właścicielowi.

100 tys. przetrząsaczy Lotus sprzedanych przez Lely

Lely Lotus

Cała rodzina Van der Schriek została uroczyście powitana w fabryce Lely w Maassluis, gdzie oficjalnie przekazano jej maszynę Lely Lotus. Świeżo upieczeni właściciele wyjątkowej maszyny mieli także okazję do zwiedzenia fabryki, obejrzenia linii produkcyjnych oraz zapoznania się z historią produktów Lely, w tym zakrzywionych palców stosowanych w maszynach Lely Lotus – w 2015 roku firma obchodziła 50. rocznicę wprowadzenia ich na rynek.

Nowy przetrząsacz to inwestycja w przyszłość rodziny związanej z gospodarstwem produkującym mleko. Właściciele oczekują, że maszyna zapewniająca wyjątkową wydajność i prędkość pracy będzie służyć im przez wiele lat. - Przetrząsacz Lotus umożliwia pracę nawet z mokrymi i ciężkimi zbiorami, gwarantując moim krowom paszę o tej samej, niezmiennej jakości oraz prawidłowej zawartości suchej masy - powiedział Frank van der Schriek.

Przetrząsacz Lely Lotus wyposażony w zakrzywione palce od lat zapewnia szybkie, staranne i pewne rezultaty. Dowodzi tego fakt, że właśnie wyprodukowano 100 000. przetrząsacz. W swoim przemówieniu Alexander van der Lely podkreślił, jak istotna jest wydajność i trwałość maszyn do zbioru pasz objętościowych. - Nasi klienci potrzebują solidnych, wysokowydajnych maszyn zapewniających optymalne rezultaty, ponieważ w swojej pracy nieustannie narażeni są na zmienne warunki pogodowe. Zbiór dobrej jakości paszy w krótkim czasie, mający na celu osiągnięcie właściwej wydajności, to sposób na uzyskanie najlepszych wyników końcowych.

 


Tagi:
źródło: