| Autor: jarekz62

40-lecie firmy M-ROL z Odolanowa

Każdy hodowca wie, że koszty paszy stanowią ponad połowę ogólnych kosztów w produkcji u wszystkich gatunków zwierząt gospodarskich.

40-lecie firmy M-ROL z Odolanowa

40-lecie firmy M-ROL

Każdy hodowca wie, że koszty paszy stanowią ponad połowę ogólnych kosztów w produkcji u wszystkich gatunków zwierząt gospodarskich. Wzrost wydajności zwierząt, a co za tym idzie w późniejszej fazie przychód rolnika związany jest ze zwiększonym udziałem paszy treściwej w dawce pokarmowej. Dlatego też wiele firm produkujących maszyny i narzędzia rolnicze stara się optymalizować i wciąż udoskonalać swoje rozwiązania, by praca rolnika stała się bardziej dochodowa i efektywna.

O tym wszystkim już od 40 lat wiedzą Państwo Zawidzcy, którzy w 1974 roku założyli firmę M-ROL w Odolanowie, która dziś jest czołowym producentem maszyn i urządzeń rolniczych w Środkowej Europie.

Firma M – ROL sp. z o.o. Sp. k. z Odolanowa jest liderem wśród producentów linii do produkcji pasz sypkich, rozdrabniaczy i przenośników do ziarna nie tylko w kraju, ale także i na rynku czeskim, węgierskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim.

Poprzez nowatorskie rozwiązania, doświadczenie w sektorze rolniczym i chęć pomocy rolnikom w ich codziennej pracy M-ROL jest rozpoznawany na rynku i identyfikowany jako firma solidna, fachowa i godna zaufania. Ma to również wpływ na ciągłość produkcji, która trwa nieprzerwanie od 40 lat, dzięki czemu firma obchodzi w roku 2014 swój jubileusz.

 

Z tej okazji M-ROL z myślą o swoich dotychczasowych, jak i przyszłych klientach przygotował 50 specjalnych linii do produkcji pasz sypkich w atrakcyjnej cenie. W skład zestawu wchodzi mieszalnik pasz, rozdrabniacz do ziarna oraz waga pod mieszalnik.

Więcej informacji o firmie można uzyskać na stronie internetowej lub kontaktując się z doradcami M-ROL.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!