| Autor: redakcja12

Agromix na ZIELONYM AGRO SHOW w Ułężu!

Firma Agromix Rojęczyn na rynku istnieje już od prawie 30 lat. To firma z dużym doświadczeniem, która zajmuje się sprzedażą maszyn oraz urządzeń rolniczych wielu znanych i renomowanych firm.

Agromix na ZIELONYM AGRO SHOW w Ułężu!


Oferta Agromix Rojęczyn

W swojej szerokiej ofercie, Agromix Rojęczyn posiada gamę produktów, które można zakupić. Firma zajmuje się sprzedażą kosiarek, przetrząsaczy, zgrabiarek, różnego rodzaju pras oraz wozów zbierających marki KRONE. Ponadto, wśród produktów można znaleźć coś z sektora firmy AMAZONE, jak np. agregaty uprawowe aktywne oraz uprawowo-siewne, kultywatory, brony talerzowe, siewniki zbożowe i do kukurydzy, rozsiewacze nawozu, a także szeroką gamę opryskiwaczy.

Wśród innych marek, jak MANITOU (teleskopowe ładowarki rolnicze, wózki widłowe), TRIOLIET (wozy paszowe, wycinaki do kiszonek), KUBOTA (ciągniki rolnicze, ciągniki komunalne, kosiarki trawnikowe) oraz TECNOMA (opryskiwacze polowe zawieszane, zaczepiane, samojezdne).
             
Ponadto, Agromix Rojęczyn oferuje profesjonalne usługi agrotechniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także oryginalne części zamienne. Już na najbliższych Targach Rolniczych w województwie lubelskim, czyli ZIELONYM AGRO SHOW 2017 (27-28 maja), wszystkie osoby zwiedzające oraz zainteresowani gospodarze, będą mogli w pełni poznać ofertę jaką przygotowała firma Agromix Rojęczyn. To okazja, aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych maszynach rolniczych, jak i określonych ich parametrach.


Tagi:
źródło: