| Autor: redakcja9

Arkop na Zielonym AGRO SHOW 2016

Na tegorocznej wystawie Zielone Agro Show, Firma Arkop przedstawi swoim klientom następujące nowości.

Arkop na Zielonym AGRO SHOW 2016
Activ ProAmin Uprawy - to w pełni rozpuszczalny nawóz o wysokiej zawartości 17 przyswajalnych α-aminokwasów roślinnych (w całości w bioaktywnej formie L) przeznaczony do pozakorzeniowego dokarmiania upraw rolniczych.

Activ ProAmin Uprawy zawiera komplet 17 biogennych aminokwasów wytwarzanych na drodze zaawansowanej 
technologii hydrolizy. Dzięki ściśle ukierunkowanym procesom wytwarzania, aminokwasy zawarte w Activ ProAmin Uprawy są przyswajane dla roślin w co najmniej 80%.
 
Fosfi Activ 7-29-20 - to unikalny nawóz  do pozakorzeniowego dokarmiania upraw rolniczych, sadowniczych i warzywniczych, w skład, którego wchodza najwższej jakości makroskładniki – azot, fosfor i potas, podane w formie łatwo przyswajalnej dla roślin.

Zawarty w Fosfi Activ NPK 7-29-20 fosfor występuje w unikalnej fosforynowej formie, która stymuluje tworzenie naturalnych zwiazków odpornościowych roślin – fitoaleksyn. Fosfi Activ NPK 7-29-20 wykazuje więc działanie fungi i bakteriostatyczne.

Dzięki swojemu optymalnemu składowi Fosfi Activ NPK 7-29-20 poprawia funkcjonowanie, wzrost i witalność roślin w warunkach stresowych, jak również zmniejsza podatność roślin na choroby (parch jabłoni, zaraza ziemniaka, brunatna zgnilizna drzew pestkowych).

 
Więcej informacji o firmie Arkop i jej produktach znajdziesz w wizytówce firmy.


 


Tagi:
źródło: