Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Biogazownia, to solidne zbiorniki

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Główną częścią biogazowni rolniczej są żelbetowe zbiorniki fermentacyjne i...

Główną częścią biogazowni rolniczej są żelbetowe zbiorniki fermentacyjne i pofermentacyjne. Muszą one być solidnie zbudowane, koniecznie szczelne i odporne na oddziaływanie substancji powstających w wyniku fermentacji odchodów zwierzęcych i odpadów biologicznych.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Zbiorniki firmy Wolf System dla biogazowni

Posiadamy własny system typowych konstrukcji zbiorników oraz opatentowane specjalne stalowe szalunki do budowy zbiorników cylindrycznych, zapewniające maksymalną szczelność zbiornika. Perfekcyjnie przygotowany system usztywniający gwarantuje idealnie okrągłe formy. W takie szalunki wlewa się beton, który zagęszczany jest za pomocą wibratorów wgłębnych o wysokiej częstotliwości. Zaciąganie i zagęszczanie wibratorem powierzchniowym płyt fundamentowych-dennych pozwala uzyskać powierzchnie płaskie i pochyłe.
 
W przypadku budowy zbiorników dla mediów agresywnych w stosunku do betonu, którym stawia się szczególne wymagania dotyczące ich powierzchni, zapewniamy pokrycie ścian folią z tworzywa sztucznego lub powłoką epoksydową, ewentualnie bitumiczną. Budujemy zbiorniki różnej wielkości i o różnych grubościach ścian, w zależności od tego, jakie jest zapotrzebowanie inwestorów tj. jak dużą biogazownię chcą zbudować.

Doświadczenie Wolf System w budowie biogazowni

Biogazownia to spore przedsięwzięcie budowlane. Mamy w takich budowach duże doświadczenie, więc potrafimy doradzić rolnikom, jak takie inwestycje przeprowadzić. Robimy to już na etapie powstającego projektu technologicznego i budowlanego. Pomagamy w tworzeniu biznesplanów, gromadzeniu wymaganych dokumentów, a także w wyborze technologii i wyposażenia tego typu zakładów. Ułatwia nam to m.in. długoletnia współpraca z  wieloma producentami instalacji służących do wytwarzania biogazu. Zachęcam do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia w budowie szczelnych zbiorników żelbetowych.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +3 pkt. razem głosów: 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii
 • Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii

  Rada Ministrów przyjęła 6 marca 2018 roku projekt nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii i niektórych innych ustaw. Nowe regulacje przyczynią się do efektywniejszego wykorzystania...
 • Kryzys w energetyce wiatrowej
 • Kryzys w energetyce wiatrowej

  Nowy system wsparcia dla biogazowni rolniczych uratował tę branżę przed falą upadłości. Natomiast wraz z początkiem stycznia 2018 roku doszło do pierwszego od lat bankructwa farmy wiatrowej...
 • Rolnictwo w Polsce stawia na innowacje
 • Rolnictwo w Polsce stawia na innowacje

  Utworzenie sieci gazowych i biogazowni na terenach wiejskich, wsparcie dla OZE i produkcji biogazu rolniczego jako źródła energii odnawialnej – to jedne z najważniejszych projektów Krajowego...
 • Zmiany w ustawie o nawozach i nawożeniu
 • Zmiany w ustawie o nawozach i nawożeniu

  Samorząd rolniczy przekazał swoje uwagi dotyczące projektu ustawy o zmianie ustawy o nawozach i nawożeniu, w tym odnośnie małych biogazowni rolniczych czy planu nawozowego.
 • Ułatwienia dla biogazowni rolniczych
 • Ułatwienia dla biogazowni rolniczych

  Projekt zmian ustawy o nawozach i nawożeniu skierowano do szerokich konsultacji oraz został zamieszczony na stronie Rządowego Centrum Legislacji.
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl