| Autor: maschiogaspardo

Chromowana glebogryzarka model C na 50-lecie Maschio-Gaspardo

Firma założona w 1964 roku przez braci Idziego i Giorgio Maschio, Grupa Maschio Gaspardo działa od 50 lat w sektorze rolnym, oferując obecnie pełną gamę sprzętu rolniczego do uprawy, siewu, pielęgnacji upraw, utrzymania krajobrazu i zbioru siana oraz słomy.

Chromowana glebogryzarka model C na 50-lecie Maschio-Gaspardo

Glebogryzarka model C 300

W związku z obchodami 50 lat sukcesów firmy, wyprodukowano specjalną maszynę w całości chromowaną, model gleogryzarki model C 300, przedstawiony w 2014 roku na wystawie w Weronie. Produkty wysokiej klasy, które zaznaczyły się w historii i rozwoju Maschio Gaspardo, stają się synonimem jakości i wydajności, które są dziś bestsellerem na całym świecie.
 

To właśnie od glebogryzarek zaczęła się historia produkcji maszyn firmy Maschio. W wyniku wielu lat istnienia na rynku grupa stopniowo powiększała zakres współpracy z innymi firmami i producentami czego efektem jest prezentowana dziś pełna gama produktów wysokiej jakości trwałych i zaawansowanych technologicznie, zapewniających cały proces produkcji w rolnictwie. Tego typu maszyny przeznaczone są do konkretnych zastosowań jak uprawy warzywne, sadownicze oraz wszędzie tam gdzie wymagane jest dokładne rozdrobnienie ziemi na głębokość 20 cm. Jest to doskonały produkt szeroko stosowany w azji do uprawy pól ryżowych.
 

W szczególności przedstawiony model to mocna glebogryzarka dedykowana do średnich i dużych gospodarstw, które wymagają wytrzymałej i wydajnej maszyny. Prezentowany model C występuje o szerokości roboczej 2,1 do 3,1 metra, wymagając jedynie od 60 do 130 KM. Dzięki wieloprzekładniowej skrzyni biegów, model C ma szerokie spektrum zastosowań od od tradycyjnej uprawy gleby do uprawy nieużytków lub ściernisk. Maszyna jest całkowicie bezobsługowa dzięki systemowi uszczelnienia Duo –Cone, który chroni piasty wirnika przed kurzem, błotem i wilgocią. Przeniesienie napędu poprzez skrzynię przekładniową odbywa się w kąpieli olejowej aby zapewnić wysoką wydajność i wytrzymałość nawet w najcięższych warunkach. Kute ostrza są zaprojektowane przez firmę Maschio tak aby zapewnić najwyższe standardy jakości.
 

Znany zaprezentowany model C wyprodukowany w wersji chromowanej specjalnie z okazji 50 lecia jest dowodem dążeń do uzyskania najlepszego sprzętu rolniczego, spełniającego potrzeby rynku globalnego koncentrując się na jakości i innowacyjności.Tagi:
źródło: