| Autor: dongfeng

Ciągniki DONG FENG - chińskie nie znaczy gorsze

Na naszym rynku od niedawna możemy spotkać ciągniki rolnicze niewielkiej mocy marki DONG FENG. Produkt jest chiński i firma się tego nie wstydzi, ciągniki z założenia mają być proste, tanie i łatwe w obsłudze. Nie wprowadzają polskich nazw handlowych, nie działają pod przykrywką znanych europejskich marek. Traktują Polskiego klienta poważnie i nie mają zamiaru oszukiwać że produkt nie pochodzi z Państwa Środka.

Ciągniki DONG FENG - chińskie nie znaczy gorsze

Ciągniki DONG FENG powstają w Chińskiej fabryce, wysyłane są kontenerami do Polski, gdzie są montowane zgodnie z zamówieniem klienta i wysyłane po całej Europie. 

Bardzo ciekawą ofertą dla każdego rolnika są ciągniki o mocy 30-40 km mechanicznych z przednim napędem, oraz rewersem. Bardzo prosta konstrukcja, wzbogacona o przedni napęd,  to idealne rozwiązanie dla mocno już wysłużonych ciągników w polskim rolnictwie Ursus C-330 i C-4011.

Niestety, ciągniki mimo prostej niezwodnej konstrukcji i niewielkiej cenie bardzo często odbierane są jako chiński produkt najniższej jakości. To niesprawiedliwa ocena szczególnie, że na naszym rynku są już znane chińskie marki, jak np. FOTON, które ma bardzo dobrą renomę. W dzisiejszych czasach, nawet najlepsze marki produkują swoje podzespoły w Chinach, Indiach, Meksyku, Turcji. Przypomnijmy sobie czasy początków ciągników Kubota, które 15 lat temu nikt nie traktował poważnie dzisiaj jest w pierwszej czwórce najlepiej sprzedających się ciągników w Polsce. A 15-letnie Kuboty dumnie i bezawaryjnie pracują na gospodarstwach, firmach budowlanych i komunalnych. Dla tego drodzy klienci nie przekreślajcie ciągnika DONG FENG za nazwę i swoje pochodzenie. 

 

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!