| Autor: dongfeng

Ciągniki DONG FENG na targach AGRITECHNIKA 2013 Hannover

Firma DONG FENG Europe Group GmbH, oficjalny importer i dystrybutor ciągników DONG FENG w Europie, zaprezentowała swoje ciągniki na targach w Hanowerze. Na targach zostały przedstawione obecnie sprzedawane modele oraz ciągniki, które zostaną wprowadzone w najbliższym czasie.

Ciągniki DONG FENG na targach AGRITECHNIKA 2013 Hannover

Firma DONG FENG Europe Group GmbH obecnie skupia się na wprowadzeniu i umocnieniu swojej pozycji w sprzedaży mniejszych ciągników. Naszą podstawową ofertę kierujemy do małych i średnich gospodarstw, firm usługowych i komunalnych oraz hobbystów.

Na targach zaprezentowaliśmy ciągniki nowej generacji DF224 G3, DF304  G2 oraz DF 404 G2 z rewersem mechanicznym, synchronizowaną skrzynią i napędem 4x4 o mocy od 22 - 40 KM mechanicznych. Zaprezentowaliśmy również kabinę która jest produkowana w Polsce właśnie do tych ciągników i już niedługo będzie w stałej ofercie dla naszych klientów.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się ciągnik DF504 o mocy 48 KM, który mamy zamiar wprowadzić również na rynek Polski jeszcze w tym roku.

Wszystkim zwiedzającym, którzy odwiedzili nas na targach, serdecznie dziękujemy.

Kierownik Marketingu i Sprzedaży w Polsce
Jerzy JułgaTagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!