Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
CLAAS inwestuje w maszyny zielonkowe

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W południowej części Niemiec, gdzie znajduje się największy obszar użytków zielonych...

W południowej części Niemiec, gdzie znajduje się największy obszar użytków zielonych Europy, firma CLAAS składająca się 550 pracowników stworzyła szerokie portfolio maszyn do zbioru zielonki. Od roku 2012 przedsiębiorstwo zainwestowało 20 milionów Euro w rozwój i modernizację produkcji.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Nowa belka tnąca produkowana w CLAAS SAULGAU

Belka tnąca jest sercem kosiarek DISCO z Bad Saulgau. Rozbudowa hali montażowej umożliwiła produkcję tego kluczowego elementu maszyny w naszym zakładzie. Pracownicy przeszli przez specjalny program szkoleniowy, aby spełnić wysokie wymagania jakościowe a cały proces montażu jest monitorowany i zapisywany. Systemu komputerowy nadzoruje wszystkie szczegóły dotyczące belki tnącej takie jak: moment dokręcenia śrub czy ilość oleju wlewana do listwy. Każda jednostka jest sprawdzana pod kątem szczelności i dokładności wykonania. Celem nowej belki tnącej MAX CUT jest polepszenie funkcjonowania i jakości.

Nowe centrum rozwoju o najwyższej jakości

„Hala nr 9” wybudowana przez firmę CLAAS jest najnowszą inwestycją firmy i jednym z najnowocześniejszych centrów rozwoju dla maszyn rolniczych na całym świecie. Wszystkie obszary od wstępnego rozwoju, tworzenia prototypów, dokumentacji technicznej po testy gotowych maszyn znajdują się w jednym miejscu. Główną zaletą takiego rozwiązania jest skrócenie cykli rozwoju a jednocześnie umocnienie pozycji na rynku. Nowoczesne serwo-hydrauliczne systemy testowe pozwalają na symulację obciążeń na jakie są narażone maszyny na polu. Procesy są powtarzane do miliona razy. W połączeniu z intensywnymi testami polowymi pozwala to na dynamiczny rozwój naszych maszyn, i szybką reakcje na uzyskane efekty.

Centrum edukacji dla młodej kadry

Jednym z czynników zapewniających sukces fabryki w Bad Saulgau jest dobrze wyszkolony personel. W 2012 roku zostało utworzone nowe Centrum Edukacji Technicznej, gdzie uczestnicy szkolą się do wymagających działań we wszystkich obszarach firmy. Najnowsza technologia, w pełni wyposażone sale szkoleniowe, najnowocześniejszy sprzęt komputerowy i dostęp do automatycznego magazynu części są do dyspozycji stażystów. Fakt, że pełne szkolenia odbywają się w fabryce, identyfikują uczestników od początku z przedsiębiorstwem co odnosi się do produktów. Stażyści uczą się wczesnych procesów przemysłowych i są w stanie niezależnie i odpowiedzialnie wykonać skomplikowane zadania projekty.

Czytaj dalej na następnej stronie...


1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.

  Z danych udostępnionych przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że w maju 2017 r. sprzedaż ciągników w Polsce osiągnęła poziom 799 szt., co oznacza, że była wyższa o 72...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.

  Jak wynika z danych zebranych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych, w lipcu bieżącego roku odnotowano wzrost sprzedaży ciągników rolniczych wobec czerwca br. Łączna...
 • Targi Agritechnica 2017
 • Targi Agritechnica 2017

  W dniach od 12 do 18 listopada 2017 r. (Dni Ekskluzywne 12 i 13 listopada) w Hanowerze odbędą się międzynarodowe targi techniki rolniczej Agritechnica 2017. Organizatorem wystawy jest Niemieckie...
 • Nadal rosną ceny polskich jaj
 • Nadal rosną ceny polskich jaj

  W ostatnich dwóch latach ceny jaj były niskie. Bardzo niska była też opłacalność ich produkcji. W ostatnich miesiącach br. ceny jaj zarówno konsumpcyjnych, jak i do przetwórstwa rosną.
 • Sprzedaż ciągników we wrześniu 2017
 • Sprzedaż ciągników we wrześniu 2017

  We wrześniu 2017 zarejestrowano 1039 sztuk nowych ciągników, to o 251 sztuk więcej niż przed miesiącem, ale mniej o 270 sztuk niż w sierpniu 2016 roku (wzrost o 20,4%).
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl