| Autor: kkj6

Doroczne sympozjum firmy Alltech wprowadza nowe standardy w 2011 roku

Czy to w rywalizacji sportowej, czy w grze o nazwie „życie” zdarzają się punkty zwrotne, dzięki którym przegrani odnoszą zwycięstwa, a anonimowi zyskują miano niezapomnianych.

Doroczne sympozjum firmy Alltech wprowadza nowe standardy w 2011 roku

Jak - w obliczu rosnących wyzwań - odróżnić i wykorzystać te kluczowe momenty, by stały się katalizatorami sukcesu? W Lexington w stanie Kentucky (USA), w dniach 22-25 maja 2011 r. XXVII Międzynarodowe Sympozjum firmy Alltech nt. Zdrowia i Żywienia Zwierząt poświęcone będzie dokładnie temu zagadnieniu, skupiając się na zmianach standardów w branży zdrowia i żywienia zwierząt.


Wyzwania dnia dzisiejszego sugerują, że już czas ustalić nowe zasady gry” - powiedział dr Pearse Lyons, Prezes i założyciel Alltech. „Zasoby surowców są coraz mniejsze. Dążenie do uzyskania jak najniższego kosztu dawki żywieniowej to kolejny przykład nieudanej strategii. Konwencjonalne praktyki nie są wystarczająco zrównoważone, a zaufanie konsumenta jest w najlepszym wypadku umiarkowane.”


Międzynarodowe Sympozjum Alltech w 2011 roku ma stanowić dla branży czas na przemyślenia, dając profesjonalistom możliwość spotkania się podczas specjalistycznych sesji panelowych, w tym dotyczących kultur wodnych, bydła mięsnego, bydła mlecznego, koni, drobiu, hodowli świń, karm dla zwierząt towarzyszących, przepisów, jakości żywności, rozpoznawalności oraz komunikacji w rolnictwie. Wszystkie sesje poświęcone będą kreatywnym strategiom zmieniania standardów i zasad w celu zrewolucjonizowania praktyk w branży, a co za tym idzie: zdefiniowania na nowo jej przyszłości.


Zegar tyka. Szacuje się, że liczba mieszkańców naszej planety sięgnie 9 miliardów przed rokiem 2050,” powiedział dr Lyons. „Istnieje jednak nadzieja, iż zmiana standardów pozwoli nam wygenerować trwałą zyskowność, innowacyjnie korzystać z nowych surowców oraz dodać wartości do konwencjonalnych produktów rolniczych, wszystko przy jednoczesnym zachowaniu zasobów dla naszej planety.”


Co szczególnie ważne, sesje plenarne i panelowe obejmować będą dyskusję na temat programowanego żywienia, technologii maksymalizujących uwalnianie składników odżywczych z DDG oraz innych pasz, receptur minimalizujących utratę składników odżywczych, marki w żywieniu, strategii zrównoważonych oraz wykorzystaniu nowych mediów do bezpośredniej komunikacji z konsumentem. Podczas Sympozjum wręczone zostanie prestiżowe wyróżnienie za doskonałość Medal of Excellence oraz nagroda dla młodych naukowców Alltech Young Scientist Awards.


Źródło: http://www.alltech.com/poland/

foto. Alltech

Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!