| Autor: mikolaj

Dozamech świętuje 25-lecie. 10 tys. zł dla właściciela najstarszej maszyny wyprodukowanej przez firmę

Z okazji 25-lecia Dozamech firma zorganizowała konkurs "Na Najstarszą Maszynę Wyprodukowaną przez Dozamech i nadal wykorzystywaną zgodnie z jej przeznaczeniem"

Konkurs na Najstarszą Maszynę Wyprodukowaną przez Dozamech

Celem konkursu jest znalezienie najstarszej maszyny w kraju wyprodukowanej przez Dozamech i nadal użytkowanej w gospodarstwie rolnym. Właściciel Najstarszej Maszyny Wyprodukowanej przez Dozamech otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 zł netto.

Konkurs obejmuje maszyny wyprodukowane przez Dozamech od roku 1991, które są nadal wykorzystywane zgodnie z ich przeznaczeniem. Konkurs  dotyczy następujących maszyn produkowanych przez Dozamech:
- mieszalnika pionowego,
- śrutownika,
- przenośnika ślimakowego.

 
Konkurs w którym główną nagrodą jest 10 000 zł trwa do końca 2016 roku. W przypadku zgłoszenia większej ilości maszyn do konkursu zakupionych w tym samym roku, o tym która maszyna jest najstarsza decydować będzie miesiąc lub dzień zakupu w danym roku.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w dniu 1 marca 2017 r.

Zgłoszenie do Konkursu wraz z kserokopią dokumentu nabycia zgłaszanej maszyny  i  jej zdjęciem aktualnym należy zgłaszać pisemnie lub formie elektronicznej na adres firmy Dozamech Sp. z o.o. Sp. K, 63-430 Odolanów, ul. Strzelecka 49 z opisem na kopercie Konkurs lub drogą elektroniczną na adres e-mail: dozamech@post.pl
 
Pobierz formularz zgłoszenia maszyny do konkursu.

Zajrzyj do wizytówki firmy Dozamech na Portalu Gospodarz.pl, by dowiedzieć się więcej o firmie i jej produktach.


Tagi:
źródło: