| Autor: oxytree

Dzień otwarty na plantacji Oxytree i szkolenie agrotechniczne

Prezentacja 2-hektarowej uprawy, instruktaż dotyczący sadzenia, prowadzenia i pielęgnacji szybko rosnących drzew, a także możliwość zakupu Oxytree – to wszystko czeka na Was 30 czerwca 2018 roku na firmowej plantacji Oxytree w Stoszycach koło Wrocławia.

Dzień otwarty na plantacji Oxytree i szkolenie agrotechniczne

Spotkanie na firmowej plantacji Oxytree to wyjątkowa okazja dla przyszłych plantatorów szybko rosnących drzew.  Dzięki wskazówkom Specjalisty ds. Upraw Oxytree będzie można dowiedzieć się, jak prowadzić Oxytree, aby już po 6 latach pozyskiwać wartościowe drewno. Dzień otwarty organizowany jest z myślą o plantatorach, ale nie tylko – w trakcie spotkania będzie można zakupić pojedyncze sztuki Oxytree do posadzenia w ogrodzie. Oprócz małych sadzonek dostępne będą również roczne drzewka dla „niecierpliwych” ogrodników – około 150-centymentrowe Oxytree, z rozwiniętym systemem korzeniowym, pomogą osiągnąć oczekiwany efekt w jeszcze krótszym czasie.
 

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!