| Autor: gospodarzpl

Firma BIN o swoich produktach

BIN istnieje na rynku już od kilkudziesięciu lat. Firma skierowała swoje wyroby do laboratorium badawczego w celu określenia bezpieczeństwa tych produktów.

 
- My, jako laboratorium badawcze instytutu prowadzimy badania bezpieczeństwa. Nadajemy znak bezpieczeństwa B, a dzisiaj działamy tak, aby przygotowane materiały dały możliwość producentowi nadanie znaku CR swoim wyrobom – wyjaśnia...
 
Warto podkreślić, że analizy, które są wymagane, są w pełni związane z dyrektywami europejskimi. Narzucane specjalne metodyki działania względem przeprowadzanych analiz. Firma BIN takowe analizy ma przeprowadzane i te poszczególne metody są również i w tym przypadku realizowane.
 
Należy zaznaczyć, że w przypadku silosów o mniejszych pojemnościach to mniej korzystna cenowo jest blacha płaska. Z kolei nieco tańsza, dobrze wytrzymała jest blacha falowana, która cechuje się sztywnością.
 
- Co do obecnych produktów, myślę, że na jesień będzie wdrożona już w firmie Bin produkcja eksplordera do pasz o wydajności 500 ton na godzinę tak, aby umożliwić nowy sposób przygotowywania paszy dla zwierząt – mówi...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!