| Autor: mikolaj

Grupa Azoty najlepszym eksporterem wśród spółek Skarbu Państwa

Paweł Jarczewski, prezes Grupy Azoty odebrał nagrodę dla najlepszego polskiego eksportera wśród spółek z udziałem Skarbu Państwa w konkursie „Polska Firma - Międzynarodowy Czempion”.

Grupa Azoty najlepszym eksporterem wśród spółek Skarbu Państwa

Polska Firma - Międzynarodowy Czempion

- Jest mi niezmiernie miło odbierać tę nagrodę. Grupa Azoty to obecnie spółki w Polsce, Niemczech oraz w Senegalu, to 14 tysięcy pracowników, z którymi każdego dnia wspólnie budujemy sukces. Nasza działalność eksportowa pozwala nam dziś skutecznie konkurować na zagranicznych rynkach i budować markę nie tylko Grupy Azoty, ale też markę Polski na arenie międzynarodowej. - podkreślał prezes Paweł Jarczewski.
 
To już czwarta edycja konkursu organizowanego przez PwC i „Puls Biznesu” we współpracy z PKO Bankiem Polskim i FedEx Express. W środę 2 grudnia, goście uroczystej gali poznali firmy, które według członków kapituły najskuteczniej realizowały strategię globalnego rozwoju i były najlepszymi ambasadorami Polski za granicą.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!