| Autor: krukowiak

Herkules pokaże co potrafi

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Krukowiak zaprasza wszystkich zainteresowanych na pokazy pracy polowej opryskiwacza rolniczego samobieżnego Herkules, które odbędą się 24 czerwca br. w Redczu Krukowym 8 (zbiórka o godzinie 9:30 na terenie Muzeum Techniki Rolniczej i Gospodarstwa Wiejskiego.

Herkules pokaże co potrafi
Podczas pokazów zaprezentowany będzie opryskiwacz samobieżny Herkules o prześwicie 1,8 m, pokaz odbędzie się na polu kukurydzy. Zainteresowani będą mogli zapoznać się z praktyczną stroną użytkowania tego typu opryskiwaczy.
 

Pokaz dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych, jednak organizator prosi osoby chętne o wcześniejszy kontakt celem potwierdzenia udziału. Zgłoszenia można dokonać drogą mailową na adres marketing@krukowiak.com.pl lub telefonicznie – 603 791 404 lub 603 791 025. Tą samą drogą można uzyskać więcej informacji na temat samego pokazu.

Serdecznie zapraszamy!


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!