Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Jaką rolę odegrała firma BIN w systemie przechowalnictwa na terenie kraju ?

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


BIN istnieje na rynku od wielu, wielu lat. Firma ta wpłynęła innowacyjnie na rozwój...

BIN istnieje na rynku od wielu, wielu lat. Firma ta wpłynęła innowacyjnie na rozwój magazynowania ziarna zbóż i nie tylko.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


- Jeśli chodzi o firmę Bin to działa ona już od ponad 20 lat w tym czasie ciągle się rozwija, nie da się zaprzeczyć. Należy to podkreślić, że firma przede wszystkim wnosi wkład w zmiany Polskiego pejzażu polskiej wsi, gdzie znikają stodoły, a pojawiają się silosy Bin, w których rolnik może przechowywać swoje ziarno w sposób profesjonalny, zadbany. To ziarno nie ulega zepsuciu czy skażeniu toksynami – tłumaczy Edward Raseniuk, były dyrektor hodowli i aklimatyzacji roślin oraz Przewodniczący rady ekspertów polskiego związku producentów roślin zbożowych.
 
Dzięki silosom jest zapewniona odpowiednia opieka nad magazynowanym tam zbożem i dbanie o utrzymanie jego najwyższej jakości. Warto zaznaczyć, że BIN produkuje silosy o różnych pojemnościach. Odgrywa ona nadal bardzo istotną rolę w kwestii produkcji zbożowej – mamy możliwość przechowywania ziarna lub też płodów w dobrych warunkach.
 
- Instytut hodowli i aklimatyzacji roślin z firmą BIN współpracuje już od lat. Firma Bin wspiera z resztą naukę i tak jak tutaj był instytut państwowy instytut maszyn rolniczych, który pomaga technicznie doskonalić te Biny, aby były lepsze warunki klimatyczne wewnątrz tego silosu, aby było w lepszej formie i jakości przechowywane tam zboże – zaznacza Edward Raseniuk.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl