| Autor: weremczuk

Jaki kombajn do zbioru owoców jagodowych wybrać?

Zajmujesz się uprawą porzeczki lub aronii? Szukasz odpowiedniej maszyny do zbioru jagody kamczackiej czy malin jesiennych? A może masz inne uprawy np.: świdośliwę lub dziką różę? Jaką maszynę wybrać, z pośród dostępnych na rynku, która najlepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie? Przyjrzyjmy się ofercie firmy WEREMCZUK, która produkcją maszyn do zbioru owoców zajmuje się już 40 lat.

Jaki kombajn do zbioru owoców jagodowych wybrać?
Solidne podstawy i system zbioru oparty na jednym otrząsaczu

Firma WEREMCZUK FMR jako jedna z pierwszych w Polsce podjęła się realizacji zadania mechanizacji zbioru owoców jagodowych. Dziś kombajny do zbioru porzeczek – z serii JOANNA to jedne z najchętniej kupowanych maszyn tego typu na w Polsce i zagranicą. Kombajn, w odróżnieniu od dostępnych na rynku rozwiązań, od samego początku wyposażony był w jeden aktywny otrząsacz. Podobnie jak współcześnie dostępne modele kombajnów JOANNA, umożliwiała zbiór owoców z połowy rzędu krzewów, podczas jednego przejazdu.

Kolejne wersje kombajnów porzeczkowych JOANNA różniły się przede wszystkim: konstrukcją, rodzajem napędu zespołów roboczych oraz coraz lepszą funkcjonalnością i uniwersalnością. W ostatnich latach kombajny zostały zaprojektowane tak, aby efektywnie zbierać również maliny jesienne, jagodę kamczacką, dziką różę i inne owoce jagodowe. Poza tym zostało opracowane szereg rozwiązań podnoszących komfort pracy.

Zasady pracy kombajnu do zbioru owoców nie uległa zmianie na przestrzeni lat. Maszyna otrząsa owoce z krzewów, oczyszcza je i kieruje do pojemników magazynowych.

 

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: