| Autor: redakcja

Dni otwarte u dealerów John Deere

John Deere organizuje dni otwarte u dealerów, na których zaprezentowane zostaną nowości w ofercie amerykańskiej marki. Wśród nich ciągniki serii 5R: 5090R i 5125R z ładowaczem czołowym oraz prasa zwijająca F441M. Oprócz tego klienci dowiedzą się więcej na temat programów finansowania fabrycznego i atrakcyjnej oferty ochrony pogwarancyjnej na ciągniki John Deere.

Dni otwarte u dealerów John Deere
- Dni otwarte u naszych dealerów to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami, które przygotowaliśmy dla naszych klientów. Spotkania będą rozpoczynać się w o godz. 10 i potrwają do około godz. 15, w tym czasie będzie można zapoznać się z najnowszymi maszynami oraz produktami i zapytać o fachową pomoc ekspertów John Deere np. w kwestii uzyskania pomocy w finansowaniu zakupu ciągnika. Do tego na koniec każdego ze spotkań, uczestnicy będą mogli zasiąść za sterami zaprezentowanych ciągników i je przetestować. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych – mówi Piotr Dziamski z John Deere Polska.
 
Ciągniki serii 5R
 
Wśród zaprezentowanych nowości znajdą się nowe modele popularnej serii ciągników 5R: 5090R(moc 90 KM) oraz 5125R(125 KM). Dzięki optymalizacji rozstawu osi, który wynosi 2,25m, nowa rodzina ciągników John Deere 5R łączy jednoczęściową konstrukcję ramy z nisko położonym środkiem ciężkości. Taka konstrukcja ułatwia bardzo szybki montaż ładowacza czołowego z zachowaniem doskonałej zwrotności przy promieniu skrętu wynoszącym zaledwie 3,75m, nawet z ładowaczem.
 
Uczestników wydarzenia z pewnością zainteresuje również fakt, że nowe modele są wyposażone w solidne silniki John Deere PWX o pojemności skokowej aż 4,5 litra, zgodne z normami Stage IIIB/IT4. Te czterocylindrowe silniki tylko na olej napędowy dysponują dodatkową mocą o wartości 10 KM przydatną do zastosowań transportowych, którą generuje system zarządzania mocą podczas transportu (TPM). Dzięki temu model 5125R zapewnia aż 135 KM z TPM.
 
Klientów zainteresować powinna równie jedna z trzech przekładni, które nabywcy mogą wybrać w modelach rodziny 5R. Nowa przekładnia Command8 o układzie przełożeń 32/16 z ośmioma biegami przełączanymi pod obciążeniem w trzech zakresach i trybem ECO, który umożliwia rozwinięcie prędkości maksymalnej 40 km/h, przy prędkości roboczej silnika wynoszącej zaledwie 1750 obr./min.
 
Dealerzy zaprezentują również nowy ładowacz czołowy, który jest montowany na ciągniku automatycznie za pomocą systemu „click & go” oraz przez zatrzaskowy mechanizm do mocowania narzędzi. Inne jego atuty to udźwig większy o 10 proc., większa siła odrywania i większy kąt odchylenia. Ładowacze 543R i 603R można wyposażać w zależności od wykonywanych zadań w różne mechanizmy poziomowania.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: