| Autor: redakcja6

Kessens jest już w Polsce

Sumienna, konsekwentna praca i nowatorskie rozwiązania pozwoliły, firmie Kessens, na zdobycie wielu klientów na europejskich rynkach. W ostatnich miesiącach 2012 roku firma zadebiutowała w Polsce. Jej obecność na targach Agro-Show w Bednarach zbiegła się z otwarciem polskiego biura, w Chojnowie, w województwie dolnośląskim.

Kessens jest już w Polsce

- Nasza filozofia? - zapytany założyciel i szef firmy Franz-Josef Kessens nie zastanawia się ani chwili. - Jesteśmy uczciwi, mamy świetny zespół, który pracuje z determinacją, a nasze działania zorientowane są na klienta.
 

Miłosz Kołodziej, reprezentujący firmę Kessens w Europie Środkowej i WschodniejFirma, nie tylko w Niemczech, cieszy się opinią wiarygodnego partnera w zakresie techniki rolniczej i przemysłowej, który dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu: przechowywania, transportowania, rozdrabniania, czy mieszania zbóż i innych materiałów sypkich. Także projektuje, dostarcza, buduje całe obiekty, czy instaluje rozwiązania w budynkach klienta. - To jest właśnie nasza najmocniejsza strona – fakt, że oferujemy klientom rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.- mówi Franz Josef Kessens.

na zdjęciu Miłosz Kołodziej,
reprezentujący firmę Kessens
w Europie Środkowej i Wschodniej


Klient może nabyć w firmie zarówno pojedynczą maszynę: rozdrabniacz bijakowy, mieszalnik, przenośnik ślimakowy, czy inną z szerokiego portfolio, ale ma możliwość zamówienia także całej instalacji, jak choćby wyposażenia chlewni z systemami karmienia, czy skomputeryzowanej linii rozdrabniania i mieszania. Na temat maszyny zawsze otrzyma kompleksowe informacje, które utwierdzą go w przekonaniu, że potrzebna jest ta z silnikiem o większej lub mniejszej mocy, czy ta z mniejszą lub większą średnicą. W przypadku dużych inwestycji firma poprowadzi ją od fazy projektowej, aż pod oddanie inwestycji „pod klucz”.

 
Firma Kessens - nie jest wielką korporacją, to przedsiębiorstwo budowane na pasji, ciężkiej pracy, nowatorskich rozwiązaniach konstrukcyjnych, wysokiej jakości produktów i wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów. Firma cieszy się uznaniem zarówno w środowisku lokalnym, czego najlepszym dowodem - nagroda dla Przedsiębiorcy Roku 2009 regionu Oldenburger Munsterland dla Franz-Josefa Kessensa, jak i ma wyrobioną markę w Niemczech, gdzie konsekwentnie umacnia swoją pozycję, ma na koncie min. realizowanie zamówień do tak spektakularnych inwestycji jak największa na świecie biogazownia Penkun. Zresztą mocna pozycja w Niemczech to trampolina do pozostałych rynków w Europie, które coraz chętniej korzystają z usług firmy z dolnosaksońskiego Lastrup.



Przedsiębiorstwo, nieprzerwanie od 1999 roku, uczestniczy jako wystawca w dużych branżowych wydarzeniach, takich jak: Eurotier i Agritechnika. Teraz zamierza także podkreślać swoją obecność w Polsce na rodzimych branżowych targach, licząć, że klienci docenią jakość i nowatorskie rozwiązania oferowane przez firmę. 

 


Tagi:
źródło: