| Autor: redakcja12

Kolejna edycja Biznes Akademii – bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców z Krakowa

Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy z Business Insider Polska zapraszają małych i średnich przedsiębiorców na bezpłatny cykl warsztatów Biznes Akademii. Tegoroczne warsztaty odbywają się pod hasłem „Jak sfinansować rozwój małej i średniej firmy – przegląd opcji i doświadczenia praktyków”.

Kolejna edycja Biznes Akademii – bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców z Krakowa
- Biznes Akademia ma na celu wpieranie przedsiębiorców w podnoszeniu ich efektywności na rynkach lokalnych i zagranicznych. Dzięki sesjom plenarnym prowadzonym przez doświadczonych ekspertów, przygotowanym specjalnie z myślą o problemach MŚP, przedsiębiorcy zdobędą widzę teoretyczną na temat strategicznego zarządzania firmą. Podczas warsztatów będą mieli okazję do sprawdzenia zdobytej wiedzy w praktyce, a także do wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Warsztaty w ramach Biznes Akademii odbywają się od  2013 roku. Od tego czasu w spotkaniach wzięło udział ponad 600 przedsiębiorców – podkreśliła Agnieszka Jackiewicz-Zatyka Dyrektor Zarządzający Pionu Zarządzania Siecią Sprzedaży MSP. 
 
Podczas tegorocznych spotkań przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się m.in. jak ekspansja zagraniczna zmienia priorytety w opcjach finansowania, uzyskać informacje na temat dostępnych możliwości pozyskania kapitału, finansowaniu o charakterze udziałowym, a także przybliżyć tematy leasingu i faktoringu.
 
Najbliższe warsztaty odbędą się w Krakowie już 6 listopada w Jagiellońskim Centrum Innowacji. Spotkanie dla przedsiębiorców z Krakowa poprowadzi Roman Młodkowski – dyrektor programowy magazynu Forbes. Warsztaty w ramach tegorocznej edycji Biznes Akademii odbyły się już w Łodzi i Wrocławiu. Kolejne zaplanowane są do 7 grudnia 2017 w Olsztynie, następnie w Gniewie.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!