Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Kolejna edycja Biznes Akademii – bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców z Krakowa

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy z Business Insider Polska zapraszają małych i średnich...

Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy z Business Insider Polska zapraszają małych i średnich przedsiębiorców na bezpłatny cykl warsztatów Biznes Akademii. Tegoroczne warsztaty odbywają się pod hasłem „Jak sfinansować rozwój małej i średniej firmy – przegląd opcji i doświadczenia praktyków”.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


- Biznes Akademia ma na celu wpieranie przedsiębiorców w podnoszeniu ich efektywności na rynkach lokalnych i zagranicznych. Dzięki sesjom plenarnym prowadzonym przez doświadczonych ekspertów, przygotowanym specjalnie z myślą o problemach MŚP, przedsiębiorcy zdobędą widzę teoretyczną na temat strategicznego zarządzania firmą. Podczas warsztatów będą mieli okazję do sprawdzenia zdobytej wiedzy w praktyce, a także do wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Warsztaty w ramach Biznes Akademii odbywają się od  2013 roku. Od tego czasu w spotkaniach wzięło udział ponad 600 przedsiębiorców – podkreśliła Agnieszka Jackiewicz-Zatyka Dyrektor Zarządzający Pionu Zarządzania Siecią Sprzedaży MSP. 
 
Podczas tegorocznych spotkań przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się m.in. jak ekspansja zagraniczna zmienia priorytety w opcjach finansowania, uzyskać informacje na temat dostępnych możliwości pozyskania kapitału, finansowaniu o charakterze udziałowym, a także przybliżyć tematy leasingu i faktoringu.
 
Najbliższe warsztaty odbędą się w Krakowie już 6 listopada w Jagiellońskim Centrum Innowacji. Spotkanie dla przedsiębiorców z Krakowa poprowadzi Roman Młodkowski – dyrektor programowy magazynu Forbes. Warsztaty w ramach tegorocznej edycji Biznes Akademii odbyły się już w Łodzi i Wrocławiu. Kolejne zaplanowane są do 7 grudnia 2017 w Olsztynie, następnie w Gniewie.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl