| Autor: redakcja1

Marka New Holland piętnasty rok z rzędu liderem rynku w Polsce!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że rok 2023 zakończył się bezdyskusyjną dominacją marki New Holland w Polsce. Po raz piętnasty z rzędu utrzymaliśmy fotel lidera z wynikiem 1794 zarejestrowanych nowych ciągników rolniczych, co dało 17,44% udziału w rynku. Łącznie, w okresie od stycznia do grudnia 2023 polscy rolnicy zarejestrowali 10284 nowych ciągników (dane wg. Martin & Jacob).

Marka New Holland piętnasty rok z rzędu liderem rynku w Polsce!
Faktem jest, że maszyny New Holland cieszą się bardzo dużym zaufaniem użytkowników i mają opinię niezawodnych partnerów w pracach polowych. Ponownie udowodniliśmy, że nasze produkty sprawdzają się na polskim rynku.

Mamy świadomość, że w wymagającym dla rolników czasie wszystkie inwestycje muszą być przemyślane wielokrotnie. Dlatego stale stawiamy na rozwój, innowacje i udoskonalamy maszyny po to, by każda zainwestowana złotówka przekładała się na maksymalną efektywność pracy w polu.
 
Bardzo dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i wybór produktów marki New Holland, ponieważ to dzięki nim nieprzerwanie od roku 2009 jesteśmy niekwestionowanym liderem rynku!


Tagi:
źródło: