| Autor: maschiogaspardo

Maschio Gaspardo - firma rozpoznawana jako marka dbająca o środowisko i rozwód społeczny

Firma Maschio Gaspardo otrzymała z rąk Włoskich organizacji trzy bardzo ważne nagrody za wysoką odpowiedzialność społeczną polegającą na inwestowaniu w rozwój lokalnej gospodarki oraz za wprowadzanie nowych technologi zgodnych z ochroną środowiska.

Maschio Gaspardo - firma rozpoznawana jako marka dbająca o środowisko i rozwód społeczny

Maschio Gaspardo na rzecz ochrony środowiska

Ochrona środowiska jest podstawowym aspektem strategii Grupy, dotyczącej zarówno procesu produkcji i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, aby zachować zasoby naturalne i ochronić „Ziemię’’ przed zanieczyszczeniem. Maschio Gaspoardo bierze pod uwagę wszystkie etapy produkcji i realizuje filozofię firmy, która wyróżnia Grupę jako lidera w sektorze mechanizacji rolnictwa. Firma Maschio Gaspardo otrzymała jedną z nagród od organizacji ekologicznych za zaangarzowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, dzięki technologiom produkcji maszyn o niskim wpływie na środowisko oraz za ciągłe inwestowanie w technologie skutecznej redukcji emisji CO2 stosowane w zakładach produkcyjnych grupy między innymi poprzez instalację kosztownych paneli fotowoltanicznych.
 
Podczas ceremoni wręczenia nagród, która odbyła się 18 marca 2014 roku w Altavilla Vicentina, Dyrektor zarządzający Micro Maschio podkreślił jak ważne jest inwestowanie w nowe technologie - Ochrona środowiska jest kluczowym czynnikiem dla naszej grupy aby być konkurencyjnym na wszystkich rynkach światowych. Otrzymana nagroda - mówi Mirco Maschio - daje nam wielką satysfakcję, ponieważ potwierdza nasze zaangażowanie w politykę ochrony środowiska i źródeł energii, przy jednoczesnym wzroście gospodarczym.
 
Kolejną nagrody przyznały grupie organizacje przemysłowe za wysokie poczucie społecznej odpowiedzialności w rozwój gospodarczy i ochronę środowiska potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami patentowymi oraz inwestycjami w badania i rozwój technologiczny.
 
Maschio gaspardo odgrywa kluczową rolę w promowaniu gospodarki ekologicznej oraz nowego modelu rozwoju opartego na zrównoważonym wykorzystaniu zasobów przy jednoczesnym zmniejszeniu szkodliwego wpływu na środowisko.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!