| Autor: maschiogaspardo

Maschio Gaspardo - nowa współpraca z firmą Friuli-Opryskiwacze

Współpraca obejmuje miejsca pracy dla 50 pracowników w zakładzie Torviscosa posiadającego powierzchnię 10000 metrów kwadratowych znajdującym się w miejscowości Udine.

Maschio Gaspardo - nowa współpraca z firmą Friuli-Opryskiwacze

Współpraca Maschio-Gaspardo i Friuli

Grupa Maschio Gaspardo podpisałanową umowę odnośnie partnerstwa przemysłowego z firmą Friuli zarządzaną przez rodzinę Tosoratti, która specjalizuje się w produkcji specjalistycznych opryskiwaczy i rozpylaczy do sadów i winnic.

Mniejszy wpływ na środowisko i mniejsze koszty: innowacyjne opryskiwacze i rozpylacze do sadów i winnic są w stanie zaoszczędzić nawet do 50% oprysku pestycydów, w porównaniu do tradycyjnych urządzeń co znacznie zmniejsza koszty zabiegów, a także szkodliwy wpływ na środowisko.

Historia firmy Friuli

Firma Friuli produkująca opryskiwacze o nazwie towarowej Agricolmeccanica, została założona w 1960 roku i przez ponad 50 lat była liderem w projektowaniu i produkcji innowacyjnych opryskiwaczy i specjalistycznych rozpylaczy zarówno zawieszanych jak i zaczepianych. Firma Friuli założona została przez braci Gino i Renzo Torosatti a obecnie prowadzona jest przez syna Daniele i córkę Cristina Torosatti.

Nowe kierunki działania Maschio Gaspardo

Dzięki tej nowej współpracy Grupa Maschio Gaspardo powiększa swój obszar działania we Włoszech a nowe produkty poszerzają asortyment urządzeń produkowanych przez Unigreen, dzięki czemu oferta produktowa grupy obejmuje dodatkowe obszary mechanizacji rolnictwa.

- Niedawno przedstawiliśmy plan rozwoju produkcyjnego naszej firmy na lata 2014-2018, którego kluczem jest zawsze wzrost z punktu widzenia ciągłego doskonalenia się Grupy Maschio-Gaspardo we wszystkich obszarach zarządzania przedsiębiorstwem - wyjaśnia Giorgio Maschio Wiceprezes grupy. To nowe partnerstwo pozwala nam być bardziej konkurencyjną firmą w handlu na rynku rolnym we Włoszech i za granicą. Prezes grupy Maschio-Gaspardo Egidio Maschio, podziękował rodzinie Torosatti oraz wszystkim dostawcom, partnerom i instytucjom bankowym za ich pomoc i wsparcie.


Tagi:
źródło: