| Autor: redakcja1

Metal-Fach jest najlepszy na murawie!

Według wewnętrznych analiz sprzedażowych firmy, prasa belująca Z562 była najchętniej wybieraną przez rolników tego typu maszyną w 2011 roku w Polsce.

Metal-Fach jest najlepszy na murawie!
W  prasach Z562 firma Metal-Fach jako pierwsza w kraju zastosowała innowacyjną metodę w produkcji pras zwijanych, w których niezawodność oraz wysoki stopień sprasowania (zgniotu) zapewniają całkowicie walcowe komory zwijania. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujemy sianokiszonkę wysokiej jakości. Zastosowanie podbieracza o szerokości 180 cm zwiększa wydajność zbioru materiału, a dodatkowe zamontowanie obwiązywacza siatką zwiększa wydajność zbioru do 30%. Prasa jako pierwsza w kraju została wyposażona również w aplikator do zakiszania pasz w trakcie zbioru. Nowoczesna blokada mechaniczna tylnej klapy w przeciwieństwie do hydraulicznej nie obciąża hydrauliki ciągnika co wpływa na zwiększenie wydajności maszyny i zmniejszenie zużycia paliwa. Dzięki zastosowaniu szerokich kół prasa doskonale nadaje się do prac na podmokłych terenach.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!