| Autor: metalfach

Metal-Fach na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej w Kownie

Sokólski Metal–Fach, jeden z czołowych producentów maszyn rolniczych w kraju, zaprezentuje swoją ofertę podczas Międzynarodowej Wystawy Rolniczej w Kownie. Tym razem przedsiębiorstwo chce pochwalić się swoimi nowościami, które w sprzedaży dostępne są od niedawna. Nie zabraknie też urządzeń dobrze już znanych klientom.

Metal-Fach na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej w Kownie
Rozrzutnik Falcon N276
Na litewskich targach, które rozpoczynają się 30 marca i potrwają do 1 kwietnia, spółka Metal–Fach zaprezentuje się razem z firmami Specagra i Kajovika.
 
- To nasi autoryzowani dealerzy, z którymi współpracujemy na Litwie – mówi Joanna Jatkowska, kierownik marketingu w Metal–Fachu. - Wystawa rolnicza w Kownie to doskonała okazja do tego, aby pochwalić się i zaprezentować maszyny, które w naszej ofercie są dostępne od niedawna jak i absolutne nowości. Myślę, że zainteresują one naszych wschodnich sąsiadów.
 
Owijarka do bel Z529 – samozaładowcza to jedno z tych urządzeń, które jest dostępne na rynku od kilku lat i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością.
 
- Jest ono przeznaczone do zawieszania na tylnym lub przednim TUZ-ie ciągnika. Owijarkę cechuje ją dolny załadunek, który odbywa się automatycznie przy użyciu specjalnych ramion wyposażonych w walce obracające bele – zaznacza Joanna Jatkowska i dodaje - sam proces owijania odbywa się samoistnie, poprzez obracające się wokół beli ramię z zamocowanym podajnikiem folii, który nakłada na obracające się na walcach siano kolejne warstwy materiału. Po zakończeniu owijania folia jest chwytana, a następnie ucinana automatycznie przez obcinacz napędzany hydraulicznie.
 
Sprzęt umożliwia owijanie bel o średnicy 1200-1500mm. Maksymalna masa jednej, owijanej beli wynosi 1000kg. Pojedyncza procedura owijania zajmuje około dwóch minut, co świadczy o klasie produktu. Kolejnym z atutów maszyny są kompaktowe wymiary, dzięki którym bez problemu będzie poruszać się po łące i zagrodzie.
 
Na targach w Kownie Metal–Fach pokaże też przyczepę rolniczą T935/1 – 18t, która umożliwia jednostronny wywrót – tylny. Posiada klapę podnoszoną hydraulicznie oraz szyber zsypowy do ziarna. Przyczepa została oparta na podwoziu tandem na resorach parabolicznych. Standardowo jest dostępna wraz z nadstawką pozwalającą dodatkowo zwiększyć przestrzeń załadunku.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: