| Autor: redakcja1

METAL-FACH zaprezentował samojezdne wozy paszowe i przyczepę przeładunkową

Jedną z nowości jakie firma METAL-FACH zaprezentowała na targach AGRO-SHOW w wozach paszowych to jest wóz samojezdny, a w transporcie - przyczepa przeładunkowa.

Są to wyroby skierowane do największych i najbardziej towarowych gospodarstw, a przy tym też są najdroższe, gdyż wymagają dużo czasu na wprowadzenie ich do sprzedaży. Dzieje się tak dlatego, że tego tupu maszyny muszą być bardzo dobrze przetestowane i sprawdzone.

- Wyróżniają się przede wszystkim bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości maszyn. Jakościowo nie odbiegamy, a wręcz już jesteśmy lepszymi maszynami od maszyn zachodnich, które były do niedawna spełnieniem jakości – objaśnia Mariusz Maziarz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Metal-Fach Sp. z o.o.
 
Obecnie rolnicy z zachodniej Europy kupują te maszyny wiedząc, że jest to dobra jakość wobec znanych marek zachodnich i w dobrej, a nawet lepszej cenie niż na Zachodzie.
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!