| Autor: redakcja6

Metal–Fach zaprezentuje się na targach w Mińsku

W dniach 6 - 10 czerwca 2017 r. w Mińsku na Białorusi odbędzie się 27 edycja międzynarodowych targów BELAGRO. To największa w tamtym regionie wystawa branży rolnej. Przez pięć dni swoją ofertę będzie prezentowało sokólskie przedsiębiorstwo Metal – Fach.

Metal–Fach zaprezentuje się na targach w Mińsku
Główną tematyką tej imprezy wystawienniczej jest przemysł rolno-spożywczy w szerokim zakresie – zaczynając od upraw, przez zarządzanie, produkcję, pakowanie, na dystrybucji kończąc.
 
Co ciekawe, w ramach BELAGRO 2017 odbędzie się Międzynarodowa Specjalistyczna Wystawa BIOGAZ 2017 ukierunkowana głównie na: transport, przechowywanie, przetwarzanie i utylizację biogazu.
 
Sokólskie przedsiębiorstwo na targach w Mińsku będą reprezentowali pracownicy "Metal-Fach Belarus". To stosunkowo niedawno otwarta na Białorusi filia Metal–Fachu.
 
Oferta jednego z największych na Podlasiu producentów maszyn rolniczych jest przebogata zatem podczas wystawy firma będzie miała się czym pochwalić.
 
- Tym razem chcemy pokazać zarówno urządzenia, które dopiero wchodzą na rynek, jak i te, które są już od dawna znane naszym klientom – mówi Joanna Jatkowska, przedstawicielka Metal – Fachu.
 
Przedsiębiorstwo oferuje 60 różnych typów i modeli chwytaków i owijarek bel, ładowaczy czołowych, rozrzutników, pras belujących, przyczep do ciągników. Od pewnego czasu firma wytwarza również konstrukcje stalowe tworzone z myślą o budowie obiektów przemysłowych, hal i magazynów.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: