| Autor: redakcja1

Mobilne siłownie BGŻ BNP Paribas

16 miast i wysoki poziom endorfin to plan Banku BGŻ BNP Paribas na aktywną jesień. Brak czasu i motywacji przestaje być już wymówką. Nie dasz radę dotrzeć na siłownię? Żaden problem – to ona przyjedzie do Ciebie. W październiku mobilna Siłownia odwiedzi ośrodki uniwersyteckie w całym kraju.

Mobilne siłownie BGŻ BNP Paribas
Masa czy rzeźba? Trening siłowy, a może jednak cardio? Wątpliwości rozwieje Jacek Bilczyński, specjalista w zakresie żywienia, zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki, autor kilkuset publikacji z zakresu żywienia, suplementacji, metodyki wysiłku, a także artykułów poradnikowych. W ramach projektu będzie prowadził sesje Q&A i udzielał porad w 14 miastach na trasie mobilnej siłowni.
 
Dodatkowo, Bank BGŻ BNP Paribas przygotował specjalną aplikację, która wygeneruje plan treningowy dla każdego, kto chce zainwestować w zdrowie i sprawność. Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania, aby system podpowiedział, jak należy ćwiczyć aby osiągnąć wymarzony efekt.
 
Sport to nie tylko recepta na zdrowie, ale i skuteczną naukę. Przyśpiesza przetwarzanie informacji, polepsza pamięć, wpływa na koncentrację i czytanie ze zrozumieniem. Efekty mogą się utrzymać nawet do 4 miesięcy po zaprzestaniu ćwiczeń, czyli aż do sesji zimowej i sezonu narciarskiego.


Tagi:
źródło: