| Autor: WinterWarm

Moc płomienia w nagrzewnicach Winterwarm

Odpowiednio dopasowany sposób dystrybucji ciepła to jeden z filarów dobrze prosperującej, nowoczesnej hodowli roślin i zwierząt. Rozwiązania cechujące się bezpieczeństwem i ponadprzeciętną skutecznością idące w parze z ekonomią mają ogromne znaczenie dla prawidłowego rozwoju i wzrostu zwierząt. Do gamy takich urządzeń należą nagrzewnice gazowe Winterwarm serii DXA i DXB perfekcyjnie sprawdzające się w ogrzewaniu pomieszczeń inwentarskich oraz upraw roślin pod osłonami.

Moc płomienia w nagrzewnicach Winterwarm
Sprawność i efektywność? Z czystym sumieniem wskazujemy na 100% czego fundamentem jest otwarta komora spalania wytwarzająca ciepło pozostające w całości w pomieszczeniu. Palnik ze stabilizatorem płomienia gwarantuje czyste i pełne spalanie, a nowoczesna technologia sterowania w pełni kontroluje pracę i zapłon paliwa poprzez układ elektroniczny w płycie głównej nagrzewnicy. Obowiązująca w zakładzie produkcyjnym norma ISO 9001-200 gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Nagrzewnice Winterwarm DXA i DXB są wciąż licznie stosowanymi urządzeniami, na które popyt od lat pnie się ku górze. Produkty z serii DXA dostępne są w opcji na gaz ziemny oraz gaz płynny (LPG), natomiast z serii DXB na olej opałowy i naftę. Nagrzewnice DXB stanowią samowystarczalny system ogrzewania lub mogą służyć jako zapasowe i doraźne źródło ciepła w przypadku awarii zasilania gazowego.


Tagi:
źródło: