| Autor: agco

Valtra N174 Versu z nagrodą na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej w Hanowerze

Zaledwie po kilku tygodniach od momentu prezentacji nowej serii N czwartej generacji, model N174 Versu zdobył jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień.

Valtra N174 Versu z nagrodą na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej w Hanowerze

Golden Tractor for Design 2016

Tytuł „Golden Tractor for Design 2016” jest to wyróżnienie za najlepszą konstrukcję, budowę ciągników rolniczych. Tytuł ten został przyznany przez jury składające się z 23 niezależnych dziennikarzy z branży rolniczej z całej Europy. Jednak to nie jedyne wyróżnienie jakie zdobył nowy model.

Maszyna Roku 2016

Nowa seria N została nagrodzona także tytułem „Maszyna Roku 2016” przez jury składające się z 16 dziennikarzy z branży rolniczej z całej Europy. Nagroda ta jest tym bardziej ważna, gdyż zaledwie kilka miesięcy wcześniej „Maszyną Roku 2015” została seria T.

Nowa seria N to całkowicie nowe ciągniki o mocy od 115 do 185 KM. Sześć modeli napędzanych czterocylindrowymi silnikami dostępnych jest 4 czterech wersjach: HiTech, Active, Versu i Direct. Są to niezawodne ciągniki o niskich całkowitych kosztach eksploatacji. Nowe modele serii N kontynuują wcześniejszy sukces serii T i tym samym potwierdzają niezawodność, wszechstronność i wydajność nowych modeli czwartej generacji.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!