| Autor: Scharmueller

Nowe belki zaczepowe również dla mniejszych maszyn od Scharmueller Austria

Scharmueller Spare Parts jest oficjalnym przedstawicielem renomowanego austriackiego producenta zaczepów do ciągników i maszyn rolniczych Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG.

Nowe belki zaczepowe również dla mniejszych maszyn od Scharmueller Austria
Oferta firmy, to blisko dwa tysiące różnych artykułów takich jak: zaczepy kulowe K80, zaczepy typu PitonFix, automatyczne i manualne zaczepy transportowe, zaczepy oczkowe i kulowe do przyczep (fi50, fi40, K80), czy sprzęgi do przyczep. Firma dostarcza również korpusy do ciągników, zaczepy PickUp Hitch (PUH), belki zaczepowe, płyty nośne PitonFix, K80, części zamienne do zaczepów i wiele innych.
 
Intensywnie rozwijanym produktem w ofercie firmy jest belka zaczepowa, która jest montowana zamiast tradycyjnego zaczepu rolniczego w maszynach. Jest to belka, która pozwala na uzyskanie promienia skrętu nawet do 90 stopni, poprzez agregowanie maszyny na trójkątowy układ zawieszenia zamiast na tradycyjny zaczep polowy. 
 
Poszerzony program belek zaczepowych na TUZ, aktualnie obejmuje już kilkanaście nowych produktów dedykowanych do każdej maszyny, począwszy od małych maszyn zielonkowych, aż po największe kilkudziesięciotonowe. 
 
Zawiesia w kategoriach od 1N do 4 HD wykonane z flanszami 110x100, 120x120, 145x145, 160x160 pozwalają na dobór odpowiedniego rozwiązania wszędzie tam gdzie jest to wymagane.
 
Dotychczas program ten obejmował jedynie zaczepy z flanszą 145x145 oraz zaczepy z flanszą 160x160. Do opisanych wyżej zaczepów dołączyły już, po shomologowaniu również mniejsze, kompaktowe wersje z flanszami 110x100 i 120x120.
 


Tagi:
źródło: