| Autor: redakcja3

“Nowe rozwiązania techniczne i odświeżony design we wszystkich ciągnikach marki Zetor”

Ciągniki marki Zetor są już doskonale znane polskim użytkownikom. Te funkcjonalne i uniwersalne “konie”, dostarczane przez czeskiego producenta, jako podstawowe maszyny w naszych gospodarstwach cieszą się od lat dobrą opinią wśród gospodarzy i rolników w całej Polsce.

“Nowe rozwiązania techniczne i odświeżony design we wszystkich ciągnikach marki Zetor”

Wielu z nas używa, lub używało ich w swoich gospodarstwach. Zetor, bacznie obserwuje zmieniające się wymagania i oczekiwania użytkowników, dotyczące zarówno komfortu pracy z maszynami, jak i oczekiwanych parametrów technicznych i mocy maszyn. Firma nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami technicznymi i wizualnymi oferowanych na rynku ciągników.

Odpowiedzią na zmieniające się oczekiwania rynku pojazdów i maszyn rolniczych oraz samych klientów jest wprowadzony w tym roku nowy desing, który objął już wszystkie modele marki Zetor.

 

Mówi Pan Robert Szewczyk z firmy Zetor: w roku 2020 marka Zetor odświeżyła swoją ofertę dla rolników. Aktualnie wszystkie modele ciągników zyskały nowy desing, dołączając tym samym do modeli Major i Proxima. Na przestrzeni minionego miesiąca  zaprezentowaliśmy również nową Forterrę. Perełką w ofercie i modelem flagowym Zetora jest oczywiście CRYSTAL, który również został poddany modernizacji.


Nowy wygląd ciągników, to przede wszystkim nowe maski, zgodne z aktualnym trendem wprowadzanym przez markę ZETOR. Zmieniły się również dachy kabin, które są teraz dużo ładniejsze i przede wszystkim w standardzie oferują ochronę przed różnego rodzaju spadającymi materiałami. W maszynach zwiększono również o około 60% wydajność klimatyzacji, ogrzewania i przewietrzania wnętrza kabiny. Był to jeden z częściej pojawiających się postulatów od użytkowników ciągników Zetora.  Zmieniły się również układy hamulcowe.

Największy “koń” ze stajni Zetora to Crystal. ZETOR CRYSTAL HD to najmocniejszy i najlepiej wyposażony traktor w gamie marki ZETOR. Sześciocylindrowy silnik o mocy 171 koni mechanicznych predysponuje go do pracy w średnich i dużych gospodarstwach rolnych, do zastosowania w produkcji roślinnej, do agregacji z różnymi maszynami rolniczymi, jak również do transportu i innych celów. 170 konny, niezawodny partner do ciężkiej pracy. Jego potężny silnik podoła każdemu zadaniu. Jest również łatwy w obsłudze a przestronna kabina zapewnia operatorowi maszyny komfort i doskonałą widoczność.

 

FORTERRA i CRYSTAL są już oferowane w normie Euro 5, co jest zgodne z obowiązującymi przepisami. PROXIMA jeszcze korzysta z okresu przejściowego i nadal jest oferowana w normie emisji spalin Euro 3b - dodał Robert Szewczyk.


 Tagi:
źródło: