| Autor: jarekz62

Nowość wśród przenośników ślimakowych

Rolnictwo to ciągle rozwijająca się gałąź gospodarki. Nieustanne udoskonalanie i tworzenie nowych rozwiązań dostarcza rolnikom tylko samych korzyści. Wiadomo, że z duchem technologicznym idzie wyższa cena za urządzenia i maszyny rolnicze, ale czasem zdarzy się też i tak, że nowość rynkowa pozostaje w podobnym zasięgu cenowym co podobne rozwiązania mniej udoskonalone.

Nowość wśród przenośników ślimakowych

Przenośnik ślimakowy

Tak też się dzieje w firmie M-ROL z Odolanowa. Jak mówi jeden z doradców handlowych Jakub Tomaszewski: nie odkryliśmy nic nowego w świecie, cały czas staramy się idealne dopasować nasze maszyny i wprowadzane w nich udoskonalenia i nowinki technologiczne do ceny jaką by zapłacił nasz klient za niąJednocześnie patrząc na to by nasze rozwiązania stały się jeszcze bardziej pomocne na gospodarstwie i odciążyły ręce gospodarza.

Przenośnik ślimakowy - nowość firmy M-Rol

Przykładem na to jest jeden z naszych najnowszych produktów jakim jest przenośnik ślimakowy o średnicy 250 mm i wydajności do 60T/h. Przenośnik posiada solidną, stabilną konstrukcję oraz ramę jezdną, na której jest zamontowany. Urządzenie dostępne jest od długości 6 mb do 12 mb i idealnie sprawdza się przy załadunku ciężarówek, gdzie istotne jest załadowanie auta w szybkim czasie.
 
 
Przenośnik będzie miał swoja premierę w połowie stycznia 2015 roku i będzie można go zobaczyć również na największych imprezach targowych w Polsce jak i wschodniej części Europy. Jeśli chodzi o firmę M-ROL to nie koniec nowości na ten rok, kolejne już niebawem zobaczą światło dzienne - dopowiada Tomaszewski.

 
 
Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu uzyskania informacji na temat przenośnika 250 mm.


Dowiedz się więcej o firmie M-ROL i jej produktach.


Tagi:
źródło: