| Autor: metaltech

Nowości na POLAGRA-PREMIERY 2016 od Metaltech Mirosławiec

Jako lider w sprzedaży wozów paszowych w Polsce nadajemy nowe kierunki rozwoju tego typu maszyn. Podczas wystawy zaprezentujemy wóz paszowy o pojemności 12 m3 wyposażony w urządzenie do ścielenia słomy zawieszony bezpośrednio na oknie wysypowym z alternatywa demontażu. Korzyści płynące z takiego rozwiązania to możliwość maksymalnego wykorzystania wozu paszowego czyniąc je bardziej uniwersalnymi oszczędzając przy tym czas obsługi i koszty eksploatacji.

Nowości na POLAGRA-PREMIERY 2016 od Metaltech Mirosławiec

Metaltech Mirosławiec na POLAGRA-PREMIERY 2016

Najważniejszym elementem rozścielarki jest koło dmuchawy składające się z 10 łopatek. Szerokość łopatek i ich zagęszczenie pozwala wyrzucić równomierny i szeroki strumień materiału. Opcjonalnie ślimak posiadać będzie wzmocnienie ze stali szlachetnej odpornej na działanie kwasów i ścieranie. Listwy zgarniające zostaną wykonane ze stali trudnościeralnej HARDOX wydłużając pracę ślimaka. Nowy podest roboczy zaprezentowany zostanie w wariancie obsługi wozu paszowego z obu stron zwiększając jego funkcjonalność.
 
(kliknij, aby powiększyć)

Rodzina wozów przeładowczych powiększyła się o nowy produkt - wóz samowyładowczy wysokiego podnoszenia Rapid 15 csm. Rapid przeznaczony jest do odbioru i transportu zbóż, nasion roślin strączkowych, kukurydzy oraz kukurydzy w kolbach pomiędzy kombajnem, a przyczepami transportowymi. Wóz samowyładowczy porusza się na jednej osi. Jego rama jest zamocowana sztywno. Na niej znajduje się inna rama realizująca unoszenie skrzyni ładunkowej. Skrzynia zamocowana jest jednostronnie do ramy wysypowej. Wywrót skrzyni realizowany jest po uniesieniu jej na wymaganą wysokość. Funkcje te spełniają siłowniki hydrauliczne. Warto podkreślić, że takie maszyny wytwarza zaledwie kilka firm na świecie, dzięki czemu Metaltech dołączył do tego elitarnego grona.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!