| Autor: redakcja1

Nowy Goliat Plus nagrodzony

Właśnie zakończyła się kolejna edycja prestiżowego konkursu Gospodarczo-Samorządowy Hit Pomorza i Kujaw.

Nowy Goliat Plus nagrodzony
Konkurs ten współorganizowany przez władze samorządowe województwa każdego szczebla promuje najciekawsze i najlepsze przedsięwzięcia gospodarcze firm działających na Kujawach i Pomorzu. Poza tym konkurs odbywa się jeszcze w trzech województwach.
 
W tym roku wśród nagrodzonych firm znalazła się po raz kolejny także Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK z Brześcia Kujawskiego. Tym razem firma otrzymała prestiżową nagrodę „Rubinowy Hit” za zmodernizowaną serię opryskiwaczy przyczepianych Goliat Plus 2500 – 6000 litrów. Seria Goliat Plus jest obecna w ofercie KRUKOWIAKA od wielu lat, jednak w tym roku opryskiwacze te zostały gruntownie zmodernizowane, a ich gama powiększona do pojemności aż 6000 litrów. Nowy Goliat Plus to opryskiwacz na najwyższym światowym poziomie, przeznaczony dla profesjonalistów, którzy potrzebują nowoczesnych, wydajnych oraz niezawodnych maszyn.
 

 
Komisja konkursowa doceniła nowoczesne rozwiązania techniczne poprawiające efektywność, ergonomię i bezpieczeństwo użytkowania maszyn z tej rodziny. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w toruńskim Dworze Artusa 19 czerwca br.
 
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!