Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Nowy siewnik oraz rozsiewacz nawozów Maschio Gaspardo

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Podczas tegorocznej edycji AGRO SHOW BEDNARY 2017 firma Maschio Gaspardo zaprezentowała...

Podczas tegorocznej edycji AGRO SHOW BEDNARY 2017 firma Maschio Gaspardo zaprezentowała najnowszy 3-metrowy siewnik przeznaczony do wysiewu bezpośredniego (uprawy zerowej) oraz rozsiewacz nawozów.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


- Jest on bardzo dokładny przez to, że każda z sekcji pracuje indywidualnie i mają bardzo szerokie gumowe podparcie, którym można precyzyjnie ustawić nasionko od 0 do 8 cm. Poza tym, można bardzo precyzyjnie ustawić na głębokość rzepak. Zbiornik, który jest przy tej maszynie ma pojemność 2400 litrów i podzielony jest na dwie części: 800 litrów na nawóz i 1600 litrów na zboże. Nawóz, który jest dostarczany w jednej rurce razem z nasionkiem to nawóz startowy, tak, aby w momencie położenia nasionka w tych trudnych warunkach glebowych, bo mówimy tutaj o uprawie bez orkowej, te nasionko mogło się szybko rozwinąć sięgając po te wszystkie minerały z nawozów, który jest blisko niego ułożony – wyjaśnia Grzegorz Konarski, Dyrektor Handlowy w firmie Maschio Gaspardo.
 
Siewnik Maschio Gaspardo może być w pełni podłączony do ciągnika rolniczego o mocy od 140-150 kM.
 
Drugą nowością, która została zaprezentowana podczas Wystawy Rolniczej AGRO SHOW BEDNARY 2017 jest rozsiewacz nawozów wyposażony w wagę i elektryczny napęd dystrybutora.
 
- W swojej ofercie mieliśmy bardzo prosty rozsiewacz nawozów hydraulicznie otwierany i zamykany, ale wymogi klientów i Unii Europejskiej, która stawia na ekologię, zmusiła nas do tego, żeby rozsiewacz do nawozów zmodernizować i doposażyć – dodaje Konarski.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Glifosat ostatecznie na 5 lat
 • Glifosat ostatecznie na 5 lat

  27 listopada br. w Brukseli podczas spotkania Komitetu Odwoławczego osiągnięto porozumienie odnośnie przedłużenia zezwolenia glifosatu w Unii Europejskiej na 5 lat.
 • Nadal rosną ceny polskich jaj
 • Nadal rosną ceny polskich jaj

  W ostatnich dwóch latach ceny jaj były niskie. Bardzo niska była też opłacalność ich produkcji. W ostatnich miesiącach br. ceny jaj zarówno konsumpcyjnych, jak i do przetwórstwa rosną.
 • Razem łatwiej
 • Razem łatwiej

  Wnioski o przyznanie wsparcia na "Tworzenie grup producentów i organizacji producentów" PROW 2014 - 2020 będzie można składać od 30 października do 28 grudnia 2017 r. w Oddziałach Regionalnych...
 • Przedsiębiorcy z sektorów przetwórstwa, chowu i hodowli ryb mogą ubiegać się o pomoc finansową
 • Przedsiębiorcy z sektorów przetwórstwa, chowu i hodowli ryb mogą ubiegać się o pomoc finansową

  Przedsiębiorstwa prowadzące działalność w zakresie przetwarzania produktów rybnych, chowu lub hodowli ryb mogą ubiegać się o pomoc na inwestycje w ramach działania 5.4 "Przetwarzanie...
 • W 2018 r. dostawy mleka w UE wzrosną o 1,4%
 • W 2018 r. dostawy mleka w UE wzrosną o 1,4%

  Jak wynika z oceny ekspertów KE, w 2018 r. dostawy mleka w Unii Europejskiej wzrosną o 1,4% do 158,3 mln t. Dynamika zwyżki będzie więc niższa niż w 2017 r., kiedy to wyniosła 1,8%.
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl