| Autor: metalfach

Obchody 25-lecia Metal-Fach na AGRO SHOW 2014

Ponad 2 tys. mkw. powierzchni, a na niej prawie 60 maszyn rolniczych, w tym wiele nowości. Tak zaprezentował się ich producent - firma Metal-Fach z Sokółki w Bednarach na Agro Show 2014. Stoisko Metal-Fach było jednym z największych, a zainteresowanie ofertą ogromne. Sukces cieszy tym bardziej, że właśnie na targach firma obchodziła swoje 25-lecie.

Obchody 25-lecia Metal-Fach na AGRO SHOW 2014Metal-Fach na Agro Show 2014

Firma Metal-Fach jako znany i ceniony przez klientów producent maszyn rolniczych zaprezentowała niemal 60 swoich urządzeń. W Bednarach pojawiła się już tradycyjnie, jak przez ostatnich kilka lat. Targi są bowiem doskonałą okazją do przedstawienia swojej oferty potencjalnym klientom. Bednary Agro Show to jedne z największych targów tej branży w Polsce oraz znaczące w Europie. Odbywają się od kilkunastu lat. W tegorocznej edycji wzięło udział około 800 wystawców.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu – ocenia Andrzej Kolędo, kierownik działu marketingu w Metal-Fachu, dodając – Na targi przyjechały tysiące zwiedzających z całego kraju i Europy, setki z nich odwiedziły nasze stoisko. Każdy kto chciał mógł obejrzeć i kupić nasze produkty.
 


Zwiedzający mieli co oglądać. Metal-Fach do Wielkopolski przywiózł dobrze znane maszyny, ale też sporo nowości.

- Mamy nowości właściwie w każdym segmencie produkcji, począwszy od pras belujących, poprzez agregaty i ładowacze, a skończywszy na przyczepach – mówi Andrzej Kolędo.

Czytaj dalej na następnej stronie...Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!