| Autor: ORLEN

Orlen Oil z nowoczesnymi rozwiązaniami dla rolnictwa

Współczesne rolnictwo, to prężna i szybko rozwijająca się gałąź przemysłu. W uprawie i osiąganiu coraz wyższych plonów na wielkich areałach nieocenionym wsparciem są nowoczesne maszyny rolnicze i odpowiednie środki smarne wspomagające bezpieczną i bezawaryjną pracę naszych maszyn.

Orlen Oil z nowoczesnymi rozwiązaniami dla rolnictwa
Gospodarz.pl

Rolnictwo, postrzegane jest obecnie jako prężna i szybko rozwijająca się gałąź przemysłu. W uprawie i osiąganiu coraz wyższych plonów na wielkich areałach nieocenionym wsparciem są nowoczesne maszyny rolnicze. Rolnicy coraz częściej skupiają się na unowocześnianiu swoich parków maszynowych i stawiają na nowoczesne i wydajne urządzenia.

Producenci maszyn rolniczych, którzy tworzą coraz wydajniejsze urządzenia, stawiają nie lada wyzwanie przed producentami wszelkich środków smarnych, warunkujących możliwie jak najwydajniejszą pracę oferowanych na rynku maszyn rolniczych. Producenci stale  udoskonalają istniejące już środki smarne oraz tworzą  nowe produkty, odpowiadające wysokim normom określanym przez producentów maszyn rolniczych.

ORLEN OIL angażuje się w coraz większą liczbę projektów badawczo-eksploatacyjnych, mających na celu dobranie najlepszego dla danego urządzenia środka smarnego. Zgodnie ze współczesnymi założeniami, olej jest elementem konstrukcyjnym silnika bądź układu przeniesienia mocy napędu. Współpraca ośrodków badawczo-rozwojowych producentów sprzętu i producentów środków smarnych warunkuje zatem tworzenie wytrzymałych i bezawaryjnych konstrukcji. Orlen Oil nieustannie pracuje nad dostosowaniem oferowanych produktów do wymagań i oczekiwań rolników, ich dostępność oraz jakość potwierdzona przez wiodących producentów nowoczesnych ciągników i maszyn rolniczych, stanowią atut oferty ORLEN OIL.

 

Jednym z flagowych uniwersalnych olejów firmy Orlen Oil oferowanych aktualnie do sprzedaży jest PLATINUM AGRO BASIC 15W-40. Jest to mineralny, wielosezonowy olej silnikowy przeznaczony do pracy w silnikach Diesla. Olej stworzono z myślą o branży rolniczej. Stosowany do traktorów i innych maszyn do pracy w polu. Wysokiej jakości oleje bazowe w połączeniu z świetnie dobranym pakietem dodatków uszlachetniających zapewniają skuteczne smarowanie silnika. Produkt zapewnia znakomitą wydajność silnika w każdych warunkach pracy, efektywną czystość silnika poprzez utrzymanie zanieczyszczeń w zawiesinie, wydłużone okresy między wymianami oraz maksymalną moc silnika w ekstremalnych warunkach. Platinum Agro Basic 15W-40 to olej silnikowy rekomendowany do wysokoprężnych silników Diesla pracujących w ciężkich warunkach pracy w polu zarówno wiosną, latem jak i jesienią. Jest przeznaczony do silników spełniających normy emisji Stage II i Stage I.rekomendujemy go do zastosowania w traktorach, kombajnach i innych maszynach rolniczych do których producent zaleca olej w klasie lepkości i jakości podanej w opisie produktu.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!