| Autor: redakcja1

ZETOR POLSKA w nowej siedzibie

W 2016 roku marka ZETOR świętuje 70. urodziny. To znaczący jubileusz, który z pewnością zasługuje na niezapomniany podarunek. Przedstawiciel marki ZETOR w Polsce zadbał o taki prezent, otwierając w połowie sierpnia nową siedzibę firmy. Dla wszystkich klientów, partnerów i pracowników oznacza to wyższą jakość i komfort oferowanych usług, a także stworzenie odpowiedniego, reprezentacyjnego zaplecza dla czerwonych ciągników ZETOR.

ZETOR POLSKA w nowej siedzibie
Od samego początku historii marki w Polsce ZETOR i Kalisz są ze sobą nierozerwalnie złączone i tak zostało do dzisiaj. Nowa siedziba firmy znajduje się w bardziej dogodnej lokalizacji – w pobliżu głównych dróg prowadzących do Wrocławia i Poznania, a także niedaleko planowanej obwodnicy miasta. Dzięki takiemu położeniu klienci i partnerzy mogą łatwiej dotrzeć do centrali firmy.
 
- Naszą główną motywacją w podjęciu decyzji o budowie siedziby było podniesienie jakości i komfortu usług oferowanych klientom i partnerom. Prezentacja maszyn, możliwość ich natychmiastowego przetestowania w trakcie pracy, zaplecze serwisowe, magazyn z częściami zamiennymi, magazyn ciągników, a także przestrzeń wystawiennicza – uwzględnienie tego wszystkiego w jednym miejscu daje nam możliwość poświęcenia 100% uwagi klientom i partnerom oraz przedstawienie marki ZETOR ze wszystkich stron i zgodnie z oczekiwaniami gościa – mówi Arkadiusz Fulek, prezes zarządu ZETOR POLSKA Sp. z o.o.
 
Na powierzchni 3 ha znajduje się nie tylko magazyn nowych ciągników. Wybudowano także przestrzeń wystawienniczą, gdzie odwiedzający mogą zapoznać się z historią marki oraz ze współczesnymi i historycznymi modelami ciągników. Do dyspozycji jest również tor zewnętrzny i miejsce do testowania poszczególnych urządzeń. W części biurowej znajduje się kilka sal spotkań i konferencyjnych. Stworzono również zaplecze serwisowe i magazyn z częściami zamiennymi. W siedzibie znajduje się sklep z częściami zamiennymi, gadżetami reklamowymi i innymi drobnymi przedmiotami z oferty marki ZETOR. Parking przed budynkiem zapewnia optymalną liczbę miejsc i wygodne parkowanie dla odwiedzających i pracowników firmy.
 
- Wspieramy działania spółki zależnej ZETOR TRACTORS a.s. Dlatego bardzo pozytywnie odbieramy budowę nowej siedziby i doceniamy, że w ramach budowy zastosowano jednolity styl wizualny. Klient jest dla marki kluczowym partnerem, dlatego to godne pochwały, że Zetor Polska wykonał kolejny duży krok w kierunku poprawy jakości usług i serwisu oferowanych klientom – mówi Margaréta Víghová, kierowniczka działu komunikacji korporacyjnej.
 
Nowa siedziba zapewnia dwukrotnie większą powierzchnię użytkową niż pierwotna siedziba. Większa powierzchnia zapewni klientom szersze i większe dopasowanie do ich potrzeb podczas wyboru urządzenia czy też jego prezentacji. Nowa przestrzeń jest przystosowana również do prowadzenia prezentacji i szkoleń, a nawet do wizyt szkolnych wycieczek i osób zainteresowanych poznaniem marki ZETOR.
 
Budowa nowej siedziby rozpoczęła się jesienią ubiegłego roku i została zakończona w czerwcu bieżącego roku. Przeprowadzka trwała od lipca do początku sierpnia. Całkowity koszt budowy nowej centrali przekroczył 60 mln CZK. Zarówno sam budynek, jak i cała przestrzeń zostały urządzone zgodnie z korporacyjnym stylem marki, tworząc nowoczesną i reprezentacyjną przestrzeń marki ZETOR w Polsce.

- Docierają do nas opinie ludzi, którzy przejeżdżają w pobliżu nowego budynku, że bardzo podoba im się jego wygląd. Niektórzy uważają nawet, że jest to najładniejszy obiekt w całej okolicy. Bardzo nas cieszy, że przypadł do gustu innym osobom. Prace nie kończą się na jednak oddaniu nowej siedziby do użytku. Maksymalną uwagę kierujemy teraz na wzmocnienie wpływu marki ZETOR na rynku i przygotowujemy szereg wydarzeń, które będą bardzo korzystne dla klientów. Więcej informacji już wkrótce – dodał na zakończenie Arkadiusz Fulek, prezes zarządu polskiej filii.


Tagi:
źródło: