| Autor: oxytree

Oxytree na AGRO SHOW w Bednarach już w ten weekend!

Wszyscy zainteresowani założeniem plantacji szybko rosnących drzew Oxytree będą mieli okazję do porozmawiania o nich osobiście podczas największej plenerowej wystawy rolniczej w Polsce.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW w Bednarach koło Poznania to od lat miejsce prezentacji najnowszych trendów rolniczych – od maszyn po rośliny uprawne. Wydarzenie to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o., która oferuje szybko rosnące drzewa tlenowe.
 
Oxytree uprawiane na plantacjach to źródło wysokiej jakości drewna, które ze względu na swoją lekkość i wytrzymałość znajduje zastosowanie w meblarstwie oraz budownictwie. Można pozyskiwać je już po 6 latach od założenia plantacji, a ze względu na zdolność Oxytree do odrastania od pozostawionego pnia, z jednego drzewa można czerpać wielokrotny zysk.
 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat założenia i uprawy plantacji szybko rosnących drzew Oxytree, a także zysku z pozyskiwanego drewna, odwiedź stoisko Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o.
 
Sektor C, stanowisko nr 474 (przy ringu),
 
22-25 września 2017 r., godz. 9-17.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!