Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
PetroConsulting Sp. z o.o. "Przyjazna Nauce"

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Miło nam poinformować, że w lipcu 2014 r. firma PetroConsulting Sp. z o.o. otrzymała Tytuł...

Miło nam poinformować, że w lipcu 2014 r. firma PetroConsulting Sp. z o.o. otrzymała Tytuł „Firma Przyjazna Nauce” przyznawany przez Katedrę Zarządzania Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Firma PetroConsulting Sp. z o.o. producent sprzętu i oprogramowania dla stacji paliw jak i gospodarstw rolnych wzięła udział w międzynarodowych badaniach naukowych prowadzonych przez tę Uczelnię. Uczestniczyła w projekcie badawczym o nazwie "Wykorzystanie wsparcia w zarządzaniu rozwojem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw - podejście strategiczne”.
 

Celem projektu było opracowanie modelu strategicznego podejścia do pozyskiwania i wykorzystywania wsparcia w zarządzaniu rozwojem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Proponowany model zakłada uwzględnienie określonych czynników z pięciu obszarów wyznaczających konfigurację strategiczną firm sektora MSP: z obszaru otoczenia, obszaru zasobów, obszaru społecznego, obszaru systemów zarządzania oraz obszaru organizacyjnego. Kluczowymi czynnikami determinującymi strategiczne podejście mikro, małych i średnich przedsiębiorstw do pozyskiwania i wykorzystywania wsparcia jest rozwój zasobów: wiedzy i relacji międzyorganizacyjnych oraz umiejętności: elastyczności działania i wdrażania zmian w organizacji.

Projekt ten o charakterze naukowym obejmuje 22 kraje UE. Miejmy nadzieję, że wyniki badań przyczynią się także do rozwoju firmy z Grudziądza.

Z przyjemnością dołączamy do grona
 

Firm Przyjaznych Nauce


Więcej o firmie dowiesz sie przechodząc do wizytówki firmy

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl