| Autor: petroconsulting

PetroConsulting Sp. z o.o. "Przyjazna Nauce"

Miło nam poinformować, że w lipcu 2014 r. firma PetroConsulting Sp. z o.o. otrzymała Tytuł „Firma Przyjazna Nauce” przyznawany przez Katedrę Zarządzania Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.

PetroConsulting Sp. z o.o.

Firma PetroConsulting Sp. z o.o. producent sprzętu i oprogramowania dla stacji paliw jak i gospodarstw rolnych wzięła udział w międzynarodowych badaniach naukowych prowadzonych przez tę Uczelnię. Uczestniczyła w projekcie badawczym o nazwie "Wykorzystanie wsparcia w zarządzaniu rozwojem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw - podejście strategiczne”.
 

Celem projektu było opracowanie modelu strategicznego podejścia do pozyskiwania i wykorzystywania wsparcia w zarządzaniu rozwojem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Proponowany model zakłada uwzględnienie określonych czynników z pięciu obszarów wyznaczających konfigurację strategiczną firm sektora MSP: z obszaru otoczenia, obszaru zasobów, obszaru społecznego, obszaru systemów zarządzania oraz obszaru organizacyjnego. Kluczowymi czynnikami determinującymi strategiczne podejście mikro, małych i średnich przedsiębiorstw do pozyskiwania i wykorzystywania wsparcia jest rozwój zasobów: wiedzy i relacji międzyorganizacyjnych oraz umiejętności: elastyczności działania i wdrażania zmian w organizacji.

Projekt ten o charakterze naukowym obejmuje 22 kraje UE. Miejmy nadzieję, że wyniki badań przyczynią się także do rozwoju firmy z Grudziądza.

Z przyjemnością dołączamy do grona
 

Firm Przyjaznych Nauce


Więcej o firmie dowiesz sie przechodząc do wizytówki firmy

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!