| Autor: PICHON

PICHON na targach SIMA 2013 w Paryżu

W dniach od 24-28 lutego 2013 roku odbędzie się w Paryżu druga co do wielkości wystawa rolnicza na świecie – SIMA 2013, na której swoje najnowsze produkty zaprezentuje firma PICHON. Wśród nowości znajdą się: ładowarka teleskopowa P600, gama ocynkowanych rozrzutników oraz wozy asenizacyjne po automatyzacji. Te produkty oraz wiele innych będzie można znaleźć przy stanowisku nr 65, na hali 4 oraz w alei H.

PICHON na targach SIMA 2013 w Paryżu

Nowa ładowarka teleskopowa P600:

 
Firma PICHON (producent ładowarek przegubowych od prawie 10 lat) zaprezentuje na SIMA 2013 swój nowy model P600 z wysięgnikiem teleskopowym, o silniku 60 KM, zaraz po którym do oferty dołączy model 85KM.
 
Solidna konstrukcja tego modelu jest wzorowana na konstrukcji z poprzednich modeli, dzięki której PICHON zbudował swoją reputację w dziedzinie urządzeń dźwigowych.
 
W obydwu tych modelach zastosowano silnik Caterpillar spełniający normę spalin Tier 4, która będzie obowiązywała od 2014 roku dla silników w tym przedziale.
 
Ładowarka może być wyposażona w ramę ochronną lub dla większego komfortu w pełną kabinę.
 
Większa gama ocynkowanych rozrzutników PICHON:
 
Zaprezentowana po raz pierwszy na SIMA 2011, gama rozrzutników PICHON, zwiększyła się wraz z nadejściem modeli Muck Master M8 i M10.
 
Obecnie rozrzutnik Muck Master jest dostępny w 10 różnych modelach o pojemności od 8 do 24m3.
 
PICHON oferuje również szeroki wachlarz opcji i dodatkowych akcesoriów, aby sprostać wszystkim problemom związanym z roztrząsaniem stałych nawozów (kosz do roztrząsania, system równomiernego dawkowania i system ważenia).
 
Wozy asenizacyjne PICHON po automatyzacji (geolokalizacja nawożenia):

 
Podczas jesiennych targów, PICHON zaprezentował swoje rozwiązanie automatyzacji prowadzenia wozów asenizacyjnych. SIMA 2013 będzie natomiast okazją do zaprezentowania swojego nowego urządzenia DPA (równomierne dawkowanie) z geolokalizacją.
 
Po wyborze swojego urządzenia i jego mocy, operator może wyświetlić na ekranie wyniki aplikacji i jej historię.
 
Zasięg nawożenia powinien zostać wcześniej ustawiony dzięki importacji pliku lub poprzez określenie obwodu działki przed ich identyfikacją.
 
Pod koniec nawożenia wykonana praca zostanie potwierdzona zapisem zarejestrowanym na kluczu USB, dotyczącym geolokalizacji działki wraz z danymi o średniej mocy rozlewu, czasu rozlewu, powierzchni rozlewu i ilości.
 
Tym sposobem zarówno wielkość gnojowicy, jak i praca administracyjna zostaną maksymalnie zoptymalizowane.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!