| Autor: weremczuk

Pielęgnacja plantacji – gwarancją udanych zbiorów

Zabiegi pielęgnacyjne są niezbędne, żeby zapewnić sobie plon najwyższej jakości. Całą linię nowoczesnych maszyn do pielęgnacji plantacji zaczynając od oprysków, poprzez utrzymanie czystości na plantacji, usuwanie starych pędów czy likwidację starych krzewów jak również ich odmłodzenie oferuje firma WEREMCZUK.

Pielęgnacja plantacji – gwarancją udanych zbiorów

Opryskiwacz tunelowy NESTOR to dokładność i wydajność

Jednym z elementów właściwej pielęgnacji jest oprysk krzewów owocowych, chroniący je przed szkodnikami i chorobami. Na rynku dostępnych jest wiele tradycyjnych opryskiwaczy sadowniczych ale jeśli chcesz obniżyć koszty związane z zakupem odpowiednich środków i ograniczyć ich ilość podczas jednego zabiegu to opryskiwacz tunelowy NESTOR będzie najlepszym rozwiązaniem.

NESTOR posiada innowacyjny system obiegu powietrza wewnątrz tunelu zapewniający doskonałe pokrycie opryskiem całego krzewu, również liści dolnych i wnętrza krzewu i jednocześnie pozwala ograniczyć ilość środków ochrony roślin dzięki zastosowanej funkcji odzysku cieczy. W przypadku zastosowania opryskiwacza tunelowego nie dochodzi do znoszenia cieczy przy wietrznej pogodzie.

SAVA - jedna maszyna i wiele możliwości

Wielofunkcyjna maszyna do pielęgnacji sadów i plantacji znakomicie ułatwia i przyspiesza utrzymanie czystości w uprawach sadowniczych. W zależności od potrzeb można ją wyposażać w wiele kombinacji narzędzi takich jak: wymiatarka liści i gałęzi, podkaszarka podkoronowa, glebogryzarka podkoronowa, belka herbicydowa czy wycinacz bocznych pędów typu ROCH.
 


Wymiatarka usuwa liście i gałęzie z pod krzewów tym samym przygotowując plantację przed zastosowaniem belki herbicydowej.
 


Czytaj dalej na następnej stronie...Tagi:
źródło: