| Autor: metaltech

Propozycja Metaltech na targi Agritechnica 2015

Przyczepa hakowa PH 19 będzie wyposażona w zawieszenie hydrauliczne oraz w hydrauliczne zawieszenie dyszla. Jest to kompletna nowość, która będzie miała swoją premierę właśnie na wystawie Agritechnica w Hanowerze.

Propozycja Metaltech na targi Agritechnica 2015

Przyczepa hakowa PH 19 od Metaltech

Dzięki zawieszeniom hydraulicznym wysokość jazdy można regulować bez wpływu na stabilność pojazdu, co jest niezbędne w przypadku wyjątkowo trudnych warunków jego użytkowania. Zawieszenie hydrauliczne zapewnia efektywne, zrównoważone hamowanie, pełną stabilność pojazdu w każdych warunkach pracy oraz stabilność podczas pokonywania zakrętów. Zawieszenie to jest efektywne w każdych warunkach: nawet przy zastosowaniu opon niskociśnieniowych kołysanie się tradycyjnych zawieszeń jest tylko wspomnieniem. Pozwala ono uzyskać optymalny rozkład obciążeń na pojedyncze osie, tym samym uzyskując efekt samopoziomowania bez wpływu na elastyczność zawieszenia: poprzez oddziaływanie na objętość płynu.

Hydrauliczne zawieszenie dyszla stosowane jest już w przyczepach skorupowych typu TS oraz w przyczepach objętościowych SILO ale wprowadzamy w standardowe wyposażenie większych hakowców gdzie ważny jest maksymalny komfort jazdy. Hydrauliczne zawieszenie służy także jako wspomaganie parkowania w celu bezpiecznego podpinania i odpinania przyczepy. Przyczepa hakowa zostanie obniżona dzięki czemu możliwe będzie zastosowanie dużego i szerokiego ogumienia.

 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!