Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Przed nami Finał PROCAM Cup we Wronkach

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W rozgrywkach regionalnych turnieju wzięło udział 30 drużyn z małych miejscowości z...

W rozgrywkach regionalnych turnieju wzięło udział 30 drużyn z małych miejscowości z różnych stron Polski. Mistrzowie pięciu etapów regionalnych, w których uczestniczyło po sześć zespołów oraz najlepszy zespół z drugiego miejsca wezmą udział 18 czerwca we Wronkach w wielkim turnieju finałowym.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Sześć drużyn powalczy o zwycięstwo w I edycji ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego dla dzieci PROCAM CUP 2017. W ramach eliminacji awans do finału wywalczyły: UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, ZS Krośnice, UKS Orlik Poznań, Giganci Radymno oraz AP Jonkowo Wrzesina. Stawkę uzupełni drużyna UKS Śrem, która dzięki czterem wygranym w turnieju eliminacyjnym w Starych Oborzyskach (12 punktów, 22 bramki zdobyte, 4 bramki stracone) wywalczyła awans do Wielkiego Finału dzięki tzw. „dzikiej karcie”.
 
Wielki Finał rywalizacji PROCAM CUP 2017 zaplanowany został na 18 czerwca we Wronkach. Główną nagrodą dla zwycięskiej drużyny jest wyjazd na mecz Reprezentacji Polska – Kazachstan, który odbędzie się 4 września na Stadionie Narodowym w Warszawie.
 
Zambrów (woj. podlaskie) był ostatnim turniejem eliminacyjnym cyklu PROCAM CUP 2017. Od samego początku świetnie spisywali się gospodarze, reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie. Co prawda nie przegrali oni ani jednego meczu, jednak uplasowali się ostatecznie na drugim miejscu rywalizacji. Najlepsi okazali się gracze z Jonkowa-Wrzesiny, którzy z bilansem 4 zwycięstwa i 1 przegraną wyprzedzili o jeden punkt zespół SP 4 Zambrów.
 
W ramach organizacji turnieju PROCAM Cup 2017 przy współpracy z BASF Polska, wszystkie 30 drużyn, które wzięły udział w turnieju zostały zaproszone do udziału w konkursie plastycznym pn. „Praca rolnika – najcenniejsza praca na Ziemi”.
 
Nabór prac odbywał się będzie podczas turniejów eliminacyjnych PROCAM Cup 2017. W konkursie udział wzięli uczniowie klas IV-VI ze szkół, które biorą udział w turnieju PROCAM Cup 2017. Spośród zebranych w Biurze Turnieju prac, komisja konkursowa podczas każdego turnieju eliminacyjnego wybierała najlepszą, a jej autor wygrywał dla swojej klasy/szkoły (grupa około 20 osób) bilety wstępu wraz z lekcją chemii w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie (dojazd we własnym zakresie). Organizatorem i fundatorem nagród w konkursie plastycznym jest firma BASF POLSKA. Partnerem konkursu jest firma PROCAM.

Zobacz na następnej stronie program PROCAM Cup 2017...

1 2

Google+


źródło:Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +1 pkt. razem głosów: 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl