| Autor: mikolaj

Przeszłość, współczesność i przyszłość. ZETOR na targach Techagro

Na brneńskich terenach wystawowych w dniach 3 – 7 kwietnia 2016 r. odbędą się targi Techagro, na których nie zabraknie też firmy ZETOR. Marka przedstawi się odwiedzającym w trzech wymiarach. Będzie prezentować nie tylko swój współczesny portfel produkcyjny, ale również swoją siedemdziesięcioletnią historię, oraz przedstawi swoją najbliższą przyszłość, którą ucieleśnia koncepcja designowa ZETOR by Pininfarina, czy też prototypy przyszłych produktów.

Przeszłość, współczesność i przyszłość. ZETOR na targach Techagro

ZETOR na targach Techagro

ZETOR przedstawi się gościom targów Techagro na powierzchni ponad 500 m2 w pierwszym tygodniu kwietnia na brneńskich terenach wystawowych w hali P na stoisku nr 012. W tym roku ZETOR swój udział w targach potraktował niestandardowo, i oprócz współczesnych produktów zaprezentuje również swoją przeszłość i projekty na przyszłość.
 
- ZETOR obchodzi ważny jubileusz, w tym roku minie już 70 lat od czasu, kiedy zaczęła się historia tradycyjnego czeskiego producenta traktorów. Dlatego na Techagro będziemy prezentować nie tylko współczesne oblicze marki i naszych produktów, ale nawiążemy również do bogatej i godnej podziwu historii. Jesteśmy dumni z przeszłości, jest dla nas inspiracją i zobowiązaniem. ZETOR skupia się jednak nie tylko na czasach minionych, czerpiemy z nich inspirację, determinację i dążenie do wzmacniania pozycji marki ZETOR, ale patrzymy również w przyszłość. Dlatego gościom targów przedstawimy zmaterializowaną przyszłość traktorów ZETOR - uściśla Margaréta Víghová, dyrektor Komunikacji korporacyjnej ZETOR TRACTORS a.s.
 
Zostanie wystawione studium designowe ZETOR by Pininfarina. Chodzi o koncepcję, która wskazuje kierunek rozwoju wzornictwa marki ZETOR. Tę bardzo nowoczesną, dynamiczną i wyjątkową „szatę“ stopniowo otrzymają wszystkie linie modelowe traktorów ZETOR. ZETOR by Pininfarina przeżyła swoją premierę światową w Hannoverze i odniosła sukces oraz wzbudziła zainteresowanie na całym świecie. Wśród specjalistów i laików otrzymała przydomki „seksy“, „Ferrari“, czy też „najbardziej sportowy„ traktor.
 
Oprócz koncepcji designowej klienci będą mogli zapoznać się z prototypem planowanego rozszerzenia linii modelowej MAJOR. Rozszerzenie będzie dotyczyć dwóch nowych produktów, które zaoferują farmerom czterocylindrowe silniki o mocy 75 koni i więcej wariantów skrzyni biegów. Nowe maszyny będą miały wyższą prędkość jazdy oraz większą siłę podnoszenia. Zapowiadana jest też zmiana wzornictwa elementów do obsługi w kabinie.


Czytaj dalej na następej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!