| Autor: redakcja12

PZU NA AGRO SHOW 2017

Przy stoisku Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń zwiedzający rolnicy mogli otrzymać informacje dotyczące likwidacji szkód przez grupę PZU.

Każda szkoda jest analizowana inaczej i dotyczy czego innego. Należy ją również likwidować w inny możliwy sposób. Podczas AGRO SHOW BEDNARY 2017 przybyli gospodarze mogli dowiedzieć się nowych rzeczy o przebiegu likwidacji na terenach województw wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego. W ramach pomocy poszkodowanym rolnikom PZU uruchomiło mobilne biura, do których przybyło wielu zainteresowanych gospodarzy.
 
Należy zaznaczyć, że największe straty jakie zostały przez nich poniesione to oczywiście straty majątkowe.
 
- Agro Show jest to dla nas zawsze największa impreza w Polsce. To impreza skierowana do rolników, oni tutaj przychodzą i dowiadują się nie tylko o technikach, które mogą zastosować w swoich uprawach czy w swoich fabrykach pod gołym niebem, ale również mogą się dowiedzieć o zabezpieczeniach, które są stosowane na wypadek ryzyk, tak jak deszcze nawalne, huragany czy gradobicia – mówi Radosław Pieniek, Dyrektor ds. Programów Rolnych PZU.

Przeczytaj

Ubezpieczenia upraw w 2018 roku


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!