| Autor: redakcja12

Rusza kolejna edycja Biznes Akademii – bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców z Łodzi

Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy z Business Insider Polska zapraszają małych i średnich przedsiębiorców na bezpłatny cykl warsztatów Biznes Akademii. Tegoroczne warsztaty odbywają się pod hasłem „Jak sfinansować rozwój małej i średniej firmy – przegląd opcji i doświadczenia praktyków”.

Rusza kolejna edycja Biznes Akademii – bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców z Łodzi
- Biznes Akademia ma na celu wpieranie przedsiębiorców w podnoszeniu ich efektywności na rynkach lokalnych i zagranicznych. Dzięki sesjom plenarnym prowadzonym przez doświadczonych ekspertów, przygotowanym specjalnie z myślą o problemach MŚP, przedsiębiorcy zdobędą widzę teoretyczną na temat strategicznego zarządzania firmą. Podczas warsztatów będą mieli okazję do sprawdzenia zdobytej wiedzy w praktyce, a także do wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Warsztaty w ramach Biznes Akademii odbywają się od  2013 roku. Od tego czasu w spotkaniach wzięło udział ponad 600 przedsiębiorców – podkreśliła Agnieszka Jackiewicz-Zatyka, dyrektor zarządzający Pionu Zarządzania Siecią Sprzedaży MSP.  
 
Podczas tegorocznych spotkań przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się m.in. o dostępnych możliwościach pozyskania kapitału, finansowaniu o charakterze udziałowym oraz jak ekspansja zagraniczna zmienia priorytety w opcjach finansowania. 
 
Najbliższe warsztaty odbędą się w Łodzi już 23 października w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Spotkanie dla przedsiębiorców z Łodzi poprowadzi Łukasz Grass – redaktor naczelny Business Insider Polska. Konferencje zaplanowane są od 23 października do 7 grudnia 2017 w pięciu miastach w Polsce: Łódź, Wrocław, Kraków, Olsztyn oraz Gniew.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!