| Autor: Scharmueller

Scharmueller pracuje nad nowym elektronicznym systemem sterowania wymuszonym skrętem osi

Scharmueller Spare Parts jest oficjalnym przedstawicielem renomowanego austriackiego producenta zaczepów do ciągników i maszyn rolniczych Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG.

Oferta firmy, to blisko dwa tysiące różnych artykułów takich jak: zaczepy kulowe K80, zaczepy typu PitonFix, automatyczne i manualne zaczepy transportowe, zaczepy oczkowe i kulowe do przyczep (fi50, fi40, K80), czy sprzęgi do przyczep. Firma dostarcza również korpusy do ciągników, zaczepy PickUp Hitch (PUH), belki zaczepowe, płyty nośne PitonFix, K80, części zamienne do zaczepów i wiele innych.
 
Najmocniejszą stroną producenta są zaczepy kulowe, których największym producentem w Europie jest właśnie firma Scharmueller. System sprzętu kulowego został wymyślony przez SCHARMUELLERA i doskonale sprawdza się jako bezluzowe połączenie maszyny i ciągnika.
 
Obecnie trwają prace nad nowym elektronicznym system pozwalającym na sterowanie wymuszonym skrętem osi bez konieczności stosowania mechanicznych siłowników wymuszających. Zastosowanie tej nowatorskiej technologii i wdrożenie do produkcji seryjnej wpłynie znacząco na komfort i wydajność pracy. Nowy inteligentny system połączenia ciągnika z przyczepą, to m.in. zwiększony kąt obrotu, precyzyjny pomiar kąta dzięki czujnikowi rozdzielczość jako sygnał analogowy lub CAN-Bus, Plug & Play - zaraz po podłączeniu zaczepu kulowego do kuli K80® * system jest aktywowany i jest on również integrowalny ze wszystkimi zaczepami kulowymi K80®.
 
Więcej o nowym elektronicznym systemie sterowania od firmy Scharmueller:
 
https://www.youtube.com/watch?v=kRPstlZpeD8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1Za4xM1iPlE7Dwoj1x0zBA5i4Vvcr1ds2veemE_BzDLta0kSFJC7gOCOY
 
https://www.scharmueller.at/pl/nowo%C5%9Bci/scharmueller-lenkkugel-k80%C2%AE-eams-41204.html


Tagi:
źródło: